sadsad x
asdasd

Well Aging Vücut Losyonu 100ml

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve Bioarge laboratuvarlarının patent korumalı buluşları ile üretilen INCIA WELL AGING Doğal Vücut Losyonu cildinizin doğal florası ile uyumludur. İçeriğindeki kakao yağı, hindistan cevizi yağı vb değerli yağlar ve saf balmumu ile yumuşacık kalmasına ve daima bakımlı görünmesine yardımcı olur. INCIA vücudunuzun yeniden canlanması, cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenmesi için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA WELL AGING Doğal Vücut Losyonu’nu incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Ellerinizi ve vücudunuzu besler, kadifemsi bir yumuşaklığa kavuşturmaya yardım eder. (Nasıl?)

W114 formülü sayesinde cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar. (Nasıl?)

Güneş'in zararlı etkilerinden cildinizi korumada rol oynar. (Nasıl?)

Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)

Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki doğal esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)

Kampanya
102,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Kakao Yağı,
 • Hindistan Cevizi Yağı,
 • Bitkisel Gliserin,
 • E Vitamini,
 • Hyaluronik Asit,
 • Susam Yağı,
 • Kayısı Çekirdeği Yağı,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi, airless (hava geçirmeyen) ambalajlar kullanılmıştır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Vücudunuzu besler, kadifemsi bir yumuşaklığa kavuşturmaya yardım eder

  INCIA Well Aging Doğal Vücut Losyonu, bitki özlerinin cildin derin katmanlarına kadar inmesine yardımcı olan patent korumalı buluşu  Nat-C-Base® teknolojisi ile etkili ve özenli bakımı sağlar. Cildinizi nemlendirerek kadife yumuşaklığına ulaşmasını sağlamak için kakao ve susam yağları bir araya getirilmiştir. Bununla birlikte ellerinizdeki ve vücudunuzdaki çatlak ve kuruluğun giderilmesi, pürüzsüz bir görünüme kavuşması için hindistan cevizi yağı ve kakao yağının güçlü etkilerinden fayda sağlanmıştır. INCIA Well Aging Doğal Vücut losyonu nem tutma kapasitesi üst düzeyde tutan kakao yağı ile cilt üzerindeki çatlakların görünümünü azaltarak pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur. Bio Arge laboratuvarlarında geliştirilen özel antioksidan formülü sayesinde, cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar.

  W114 formülü sayesinde cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar

  Güneşin zararlı etkileri ve yaşlanmanın getirdiği cilt hassasiyetinin artması, gibi etkenlere maruz kalan vücut, yıpranır ve kurur. Kakao yağı cildin kurumasını önler ve nemlendirir. Çevresel faktörlerle meydana gelmiş çatlak görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Güçlü antioksidan özelliği sayesinde cildi serbest radikallere karşı korur. Querqus ekstresi vücudunuzda oluşan lekelerin renginin açılmasına yardımcı olur. BioArge laboratuvarlarında geliştirilen özel antioksidan formülü sayesinde, cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar. Soğuk sıkım yöntemi ile üretilen kakao yağı ve hindistan cevizi yağı hassas ve kuru cildi beslerken, cildinizi mikroorganizmalara karşı korur. Kayısı çekirdeği yağı antioksidan vitaminler ve oleik (Omega-9), linoleik (Omega-6) yağ asitleri açısından zengindir. Susam yağı içerdiği B vitaminleri ile cildi besler, canlılık ve parlaklık kazandırmaya yardım eder.

  Güneş'in zararlı etkilerinden cildinizi korumada rol oynar

  Kayısı çekirdeği yağı, içinde barındırdığı antioksidan özellikli A ve E vitaminleri ile cilt hücrelerini güneş ışınlarının yıpratıcı kuvvetine karşı korur. Susam yağı, kakao yağı ve hindistan cevizi yağı ile nem tutma kapasitesi artan cilt katmanı sayesinde cildinizin güneş kaynaklı kuruyarak yıpranması engellenir.

  Cidinizin florası ile uyumlu

  Bazı losyonların içinde raf ömrünü uzatabilmek için metilizotiazolinon, sodyum benzoat, potasyum sorbat vb katkı maddeleri kullanılmaktadır. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

  INCIA Well Aging Doğal Vücut Losyonu’nunda hiçbir sentetik katkı maddesi kullanmadık İçeriğindeki bitkisel yağların hepsini soğuk sıkım teknolojisi kullanarak ürettik ve %100 doğal arı balmumu kullandık. Doğal losyon cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu Bioarge Laboratuarları'nda test ettik.

  Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

  INCIA Doğal Vücut Losyonu hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.
 • (Okuma süresi 2 dakika)

  Papatya, Aynı sefa ve Querqus ekstresi içeren formülümüz, cildinizde antioksidan etki sağlayarak, zararlı maddelerden arındırır. Aynı zamanda ciltte sağladığı yüksek nem kapasitesiyle, gün içerisinde maruz kaldığınız, kirli hava, yoğun şehir hayatı temposuna karşı cildinizi korur. Güzel Haber: Yaşlanmanın etkilerini doğal yollarla geciktirmenin formülünü keşfettik. Sağlıklı yaş almak INCIA ile bizim elimizde, üstelik cilt yapısını bozabilen katkı maddeleri kullanmaya ihtiyacımız yok!

  Kremlerimizde patent korumalı buluş olan Nat-C-Base® teknolojisi kullanılmıştır. Nat-C-Base® teknolojisi, BioArge Laboratuvarları tarafından geliştirilmiş ve bitkilerin daha etkili biçimde ekstrakte edilmesiyle elde edilen özlerin cildin derin katmanlarına kadar inmesine yardımcı olan patent korumalı buluştur.

  Soğuk sıkım teknolojisi bitki yağlarının en yüksek verimlikte üretildiği yöntemdir. Soğuk sıkım teknolojisinde üretilen bitki yağları yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadıkları için içeriğindeki antioksidan vitaminlerin yapısı korunur. Herhangi bozulma olmadan maksimum verimlilik sağlanır. Kremlerimizde kullandığımız tüm yağlar soğuk sıkım olarak üretildikleri için antioksidan vitaminler (E vitamini, A vitamini, D vitamini vb.) etkilerini kaybetmezler.

  Bozulmayı önleyen hiçbir sentetik koruyucu kullanılmayan kremlerimizde raf ömrünü korumak için herhangi bir üremeye fırsat vermeyen, biyolojik olarak parçalanabilen airless yani hava geçirmeyen ambalajlar kullanıyoruz. Güzel Haber: Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

  INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek. Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz. INCIA'nın doğal ürünlerinin mucizevi etkisinin sırrı bu hassas ve mükemmeliyetci üretim sürecinde saklı.

  • INCIA Doğal Vücut Losyonu’ndan az miktarda avucunuza alın ve cildiniz losyonu tamamen emene kadar yedirin.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.