Well Aging Kırışıklık Önleyici Serum 10ml

Bio Arge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA WELL AGING Kırışıklık Önleyici Doğal Serum vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. İncir çekirdeği, kuşburnu ve kayısı çekirdeği yağlarını birleştiren serum kuruluğun neden olduğu çizgileri önlemeye, cildinizin sıkılaşmasına yardım eder. INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın INCIA WELL AGING Kırışıklık Önleyici Doğal Serum’u incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
W 114 formülüyle cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. (Nasıl?)

Cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. (Nasıl?)

Kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. (Nasıl?)

Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)

Kampanya
95,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Kayısı Çekirdeği Yağı,
 • Kuşburnu Yağı,
 • İncir Çekirdeği Yağı,
 • E Vitamini
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • W 114 formülüyle cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur

  Omega 3, linoleik asit ve oleik asit bakımından zengin olan incir ve kayısı yağları cilt fonksiyonlarını güçlendirir. Kuşburnu yağının doğal E ve C vitamini içeriği ile cilt hücrelerinde elastikiyeti artırmaya destek olur. Cildin sıkılaşmasına yardım ederek daha genç ve sağlıklı görünüme destek olur.

  Kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur

  İncir çekirdeği, kuşburnu ve kayısı çekirdeği yağlarını birleştiren serum kuruluğun neden olduğu çizgileri önlemeye yardım eder. Zengin yağ asitleri ve vitaminler sayesinde cilt dokusunu besler, sarkmaya karşı korur. Yüz ve boyun bölgesinde ince çizgilerinizin görüntüsünü hafifleterek genç bir görünüm sağlar.

  Cildinizi nemlendirir, korur, daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur.

  Serum içindeki incir çekirdeği yağı cilt tarafından hızlı emilen ve içeriğindeki E vitamini ile cilt hücrelerini etkin koruyan bir yağdır. Bu sayede kurumaya karşı cildin nem tutma kapasitesi artar. Kayısı çekirdeği yağı ve kuşburnu yağı ile etkinliği artırılan INCIA WELL AGING Kırışıklık Önleyici Doğal Serum sayesinde cildin beslenmesi ve canlılık kazanmasına destek sağlanır.

  Cildinizin florası ile uyumludur.

  Bazı serumlarda raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

  INCIA doğal serumlarının içerdiği bitkisel yağ özleri tamamen soğuk sıkım yöntemi teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Cildin doğal yapısına uyumu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğu yapılan testlerle gösteriliyor.

  Ürün Özellikleri
  İçerdiği Bitkiler ve Yağlar
  :
  E Vitamini, İncir Çekirdeği Yağı, Kayısı Çekirdeği, Kuşburnu Yağı
  • Yatmadan önce temizlenmiş yüz ve boyun çevresine birkaç damla masaj yaparak uygulayınız.
  • 40+ yaş için kullanılması önerilir.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. incia@incia.com.tr
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.