sadsad x
asdasd

Well Aging Kırışıklık Önleyici Serum 10ml

Bio Arge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA WELL AGING Kırışıklık Önleyici Doğal Serum vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. İncir çekirdeği, kuşburnu ve kayısı çekirdeği yağlarını birleştiren serum kuruluğun neden olduğu çizgileri önlemeye, cildinizin sıkılaşmasına yardım eder. INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın INCIA WELL AGING Kırışıklık Önleyici Doğal Serum’u incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
W 114 formülüyle cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. (Nasıl?)

Cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. (Nasıl?)

Kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. (Nasıl?)

Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)

Kampanya
95,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Kayısı Çekirdeği Yağı,
 • Kuşburnu Yağı,
 • İncir Çekirdeği Yağı,
 • E Vitamini
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • W 114 formülüyle cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur

  Omega 3, linoleik asit ve oleik asit bakımından zengin olan incir ve kayısı yağları cilt fonksiyonlarını güçlendirir. Kuşburnu yağının doğal E ve C vitamini içeriği ile cilt hücrelerinde elastikiyeti artırmaya destek olur. Cildin sıkılaşmasına yardım ederek daha genç ve sağlıklı görünüme destek olur.

  Kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur

  İncir çekirdeği, kuşburnu ve kayısı çekirdeği yağlarını birleştiren serum kuruluğun neden olduğu çizgileri önlemeye yardım eder. Zengin yağ asitleri ve vitaminler sayesinde cilt dokusunu besler, sarkmaya karşı korur. Yüz ve boyun bölgesinde ince çizgilerinizin görüntüsünü hafifleterek genç bir görünüm sağlar.

  Cildinizi nemlendirir, korur, daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur.

  Serum içindeki incir çekirdeği yağı cilt tarafından hızlı emilen ve içeriğindeki E vitamini ile cilt hücrelerini etkin koruyan bir yağdır. Bu sayede kurumaya karşı cildin nem tutma kapasitesi artar. Kayısı çekirdeği yağı ve kuşburnu yağı ile etkinliği artırılan INCIA WELL AGING Kırışıklık Önleyici Doğal Serum sayesinde cildin beslenmesi ve canlılık kazanmasına destek sağlanır.

  Cildinizin florası ile uyumludur.

  Bazı serumlarda raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

  INCIA doğal serumlarının içerdiği bitkisel yağ özleri tamamen soğuk sıkım yöntemi teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Cildin doğal yapısına uyumu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğu yapılan testlerle gösteriliyor.

 • (Okuma süresi 4 dakika)

  Doğanın binlerce yıldır nasıl kendini hep yenilediğini, bitkilerin nasıl coşkuyla yeniden yeşerdiğini düşünün. İşte sizin de doğanızda aslında bu güç var. Yenilenme, kendi doğasından yeniden coşkuyla yeşerme gücü. Elbette bunu mümkün kılmak için cildinize, vücudunuza biraz zaman tanımanız, sentetik içerikli ürünlerden uzaklaşıp bir fırsat vermeniz gerekiyor.

  Cildimiz tüm vücudumuzu kaplayan bir “ örtü sistemi organıdır.” Evet! Tıpkı gözlerimize, kalbimize baktığımız gibi cildimize de bakmalı, korumalı ve onu yormamalıyız. Yıllar geçtikçe cildimiz de diğer organlarımız gibi genç ve güçlü kalmasını sağlayan özelliklerini kaybetmeye başlar. Stres, ısı, ışık v.b. fiziksel sebeplerle oluşan serbest radikallerin ciltte meydana getireceği yıkımı engellemek, yavaşlatmak cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamakla mümkün olabilir.

  INCIA WELL AGING serumlar, içerisindeki soğuk sıkım yağlarla hem cildinizi besler hem de antioksidan etki sağlar. Bu sayede yaşlanmaya karşı savaş açmak yerine cildinizin sağlıklı yaş almasını sağlarsınız.

  Aslında kısa vadede cildimizi güzel gösteren, kırışıklıkları ortadan kaldıran birçok sentetik koruyucu içeren kozmetik ürünler cildimize hatta tüm vücudumuza zarar verebiliyor. Yanlış duymadınız! Kırışıklıklar belki bir süre daha az görünüyor ya da cildiniz sıkılaşıyor ama cilt ( deri ) dediğimiz en değerli organımız yavaş yavaş daha çok zarar görüyor. Bu zararların bugün bilimsel araştırmalarla ortaya çıkmasından sonra doğal, duru güzelliğinizin kendi vücudumuzun doğasından gelen güçle yeniden yeşerebildiğini keşfettik. Cildimizi ona zarar veren katkı maddelerinden uzaklaştırarak, cildimizi yoran dış etkenlerden koruyarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak, cildinizin yeniden ışıldamasını sağlamak mümkün. Incia'nın özel serumlarının heyecan verici keşfi işte böyle başladı.

  İçerisinde sentetik katkı maddesi bulunan ürünlerin insanlara zarar verici etkileri ortaya çıktıktan sonra tamamen doğal ürünler üretmeye karar verdik.

  INCIA serum üretim sürecinin en önemli aşaması, tatlı badem yağı, aynı sefa yağı, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı, zeytinyağı, nar çekirdeği yağı, keten tohumu yağı ve bunlar gibi daha birçok doğal hammaddenin saf ve katkısız olanının bulunmasıdır.

  İkinci faktör ise bu yağların elde edilme yöntemidir. INCIA serumlarını üretmemizi mümkün kılan bu değerli yağlar yüksek ısı ve herhangi reaksiyona maruz bırakılmadan soğuk sıkım yöntemi ile üretilmekte böylece vücuda zarar vermeden maksimum fayda sağlanmaktadır.

  Doğal serumlarımızı hazırlarken öncelikle doğanın bizlere sunduğu tatlı badem, aynı sefa yağı, üzüm çekirdeği , argan,, zeytin, nar çekirdeği, keten tohumu gibi özel bitkileri tercih ettik ve bu bitkilerden en yüksek faydayı sağlamak için yapılarına zarar vermeyen soğuk sıkım teknolojisi ile yağ özütleri elde ettik.

  Serumların etkileri içeriğindeki bitkisel yağın özelliğine ve birbirleri ile etkileşimine göre değiştiği için; yaşlanma karşıtı ve kırışıklık giderici serumlarda genel olarak antioksidan kapasitesi yüksek, hücre koruma özelliği olan yağlar seçtik. INCIA WELL AGING Kırışıklık Önleyici Doğal Serumda hücre besleme ve nem tutma kapasitesi yüksek yağlar tercih ederken tırnak, kaş ve kirpik serumlarında ise dolgunlaştırıcı ve canlılık kazandıran yağlar kullandık.

  Yağlar çabuk bozulabilen molekül yapısına sahiptirler. Bu sebeple bozulmaya karşı bazı serumlarda raf ömrünü uzatabilmek için cildin doğasına ve doğanın kendisine uymayan düşük maliyetli pek çok katkı maddesi kullanılmaktadır. INCIA olarak tüm ürünlerde olduğu gibi serumlarımızda da hiçbir sentetik koruyucu madde kullanmadık. Raf ömrünü korumak için hem seruma hem de cildinize fayda sağlayacak doğal E vitamini kullandık. Elbette bu yöntem çok daha maliyetli ancak bizim için insan sağlığı ve mutluluğu çok daha değerli. Çünkü doğayı ve sizi koruma konusunda kararlıyız. .

  Öncelikle tek başına kullanıldığında da doğal, katkısız yağların elbette faydaları var. Ancak yağların kalitesi, elde ediliş metotları, bitkisinin toplandığı coğrafya gibi parametreler yağın içeriğinin farklı olmasını sağlar. Dolayısıyla kalite analizleri ile yağ sınıflandırıldıktan sonra etkinliği hakkında bilgi alabilmek için hücre düzeyinde çalışmalar yapmak gerekir. Bioarge laboratuvarlarında gerçekleştirdiğimiz araştırmalar neticesinde serumların etkinliği ortaya konulduktan sonra üretim gerçekleştirilmektedir.

  • Yatmadan önce temizlenmiş yüz ve boyun çevresine birkaç damla masaj yaparak uygulayınız.
  • 40+ yaş için kullanılması önerilir.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.