Well Aging Göz Çevresi Bakım Kremi 15ml

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve Bioarge laboratuvarlarının patent korumalı buluşları ile üretilen INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi cildinizin doğal florası ile uyumludur. At Kestanesi Ekstresi, Ekinezya Ekstresi, Kafein, Hyaluronik Asit içeren özel formül hassas göz çevrenize ihtiyacı olan bakımı sağlar, gözaltında oluşan mor halkaların görünümünü azaltır. INCIA vücudunuzun yeniden canlanması, cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenmesi için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi 'ni incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
W114 formülü sayesinde cildinizin sağlıklı yaş almasına destek sağlar. (Nasıl?)

Göz altında oluşan koyu halkaların önlemeye yardımcı olur. (Nasıl?)

Yaşlanma etkilerini geciktirmeye yardımcı olur. (Nasıl?)

Göz çevresinde oluşan şişliklerin azaltılmasına yardımcı olur. (Nasıl?)

Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)

Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki doğal esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)

Kampanya
139,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Üzüm Çekirdeği Yağı,
 • Kayısı Çekirdeği Yağı,
 • E Vitamini,
 • Kafein,
 • At Kestanesi Ekstresi,
 • Skualen,
 • Hyaluronik Asit
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi, airless (hava geçirmeyen) ambalajlar kullanılmıştır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • W114 formülü sayesinde cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar

  Gün boyu hava değişimi, güneşin zararlı etkiler, rüzgar, nem gibi dış etkenlere maruz kalan cildimiz, çok daha çabuk yıpranır ve kurur. Bio Arge laboratuvarlarında geliştirilen özel antioksidan formülü sayesinde, cildinizi günlük hayatta maruz kaldığınız zararlı etkilerden arındırır ve yüksek nem kapasitesiyle cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar.

  Göz altında oluşan koyu halkaların önlemeye yardımcı olur

  İçerisinde bulunan Ekinezya Ekstresi Inülin, flavonoid, C vitamini ve polisakkarit bakımından zengindir. Cildin temel yapı taşı olan hyalüronik asitin bozulmasına neden olan hyalüronidaz enzimini baskılayarak cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Yüksek antioksidan kapasitesi sayesinde serbest radikallerle savaşarak göz çevresindeki ince kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Kafein ile göz altındaki kan dolaşımını hızlandırarak morlukları ve koyu halka oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.

  Yaşlanma etkilerini geciktirmeye yardımcı olur

  İçeriğinde bulunan üzüm çekirdeği yağı, doğanın bizlere sunduğu en güçlü antiaging formülü. Antioksidanlar, flavonoidler, E vitamini ve Omega-6 yönünden zengin üzüm çekirdeği yağı, yaşlanma etkilerine karşı cildi doğal olarak korur. At kestanesi ekstresi içerisinde bulunan aescin bileşeni, kollajen dokusunu bozan ve sıvıyı dışarıya sızdıran enzimlerin sentezini durdurur, damarların elastikiyetini ve dayanıklılığını arttırır.

  Göz çevresinde oluşan şişliklerin azaltılmasına yardımcı olur

  Bioarge laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Well Aging formülü sayesinde serbest radikalleri temizler ve hücresel düzeyde kollajenin restorasyonunu teşvik eder. Yüksek antioksidan kapasitesi sayesinde serbest radikallerle savaşır. Ciltte yüksek oranda nem dengesini sağlayan hyaluronik asit uyarımını teşvik eder. Kan dolaşımını hızlandırarak, yorgunluk belirtilerinin ortadan kalkmasına ve göz çevresindeki şişliğin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

  Cildinizin florası ile uyumlu

  Bazı kremlerin içinde raf ömrünü uzatabilmek için metilizotiazolinon, sodyum benzoat, potasyum sorbat vb katkı maddeleri kullanılmaktadır. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

  INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi’nde hiçbir sentetik katkı maddesi kullanmadık İçeriğindeki bitkisel yağların hepsini soğuk sıkım teknolojisi kullanarak ürettik ve %100 doğal arı balmumu kullandık. Göz Çevresi Bakım kreminin cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu Bioarge Laboratuarları'nda test ettik.

  Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

  INCIA doğal kremleri hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

  Ürün Özellikleri
  İçerdiği Bitkiler ve Yağlar
  :
  At Kestanesi Ekstresi, E Vitamini, Hyaluronik Asit, Kafein, Kayısı Çekirdeği, Skualen, Üzüm Çekirdeği Yağı
 • Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve Bioarge laboratuvarlarının patent korumalı buluşları ile üretilen INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi cildinizin doğal florası ile uyumludur. At Kestanesi Ekstresi, Ekinezya Ekstresi, Kafein, Hyaluronik Asit içeren özel formül hassas göz çevrenize ihtiyacı olan bakımı sağlar, gözaltında oluşan mor halkaların görünümünü azaltır. INCIA vücudunuzun yeniden canlanması, cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenmesi için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi 'ni incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
  • Tüm cilt tiplerinde kullanimi uygundur.
  • Temizlenmiş göz çevresine dairesel hareketler yaparak uygulanır.
  • Günde 2 kez kullanılması önerilir.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. incia@incia.com.tr
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.