Well Aging Doğal Enerji Serumu 10ml

BioArge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA WELL AGING ENERJİ SERUMU vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Üzüm çekirdeği, avokado yağları ve doğal içeriği ile cildinizin yaşlanma etkilerini önlemeye yardımcı olur. INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın INCIA WELL AGING ENERJİ SERUMU’nu incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
W114 formülüyle antioksidan özelliği gösterir. (Nasıl?)

Cildi yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardım eder. (Nasıl?)

İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya yardım eder. (Nasıl?)

Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)

Kampanya
78,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Üzüm Çekirdeği Yağı,
 • Jojoba Yağı,
 • Nar Çekirdeği Yağı,
 • Baobab Yağı,
 • Avokado Yağı,
 • E Vitamini
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • W114 formülüyle antioksidan özelliği gösterir

  Üzüm çekirdeği, nar çekirdeği, jojoba ve diğer yağları birleştiren serum cildinize canlılık kazandırarak daha parlak ve genç görünümü destekler. Cilt tarafından kolayca emilim sağlayan nar, baobab ve jojoba yağları, cildinizde hafif bir his ile ferahlık sağlar. Sizler için özel olarak geliştirilmiş W114 formülüyle çevresel kirliliğe karşı cilt hücrelerini korur, yıpranmasını engellemeye yardım eder. Dış etkenlere karşı direnç göstermesini sağlar. Daha genç ve dinamik bir cilt sunar.

  Cildi yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardım eder

  Üzüm çekirdeği yağı zengin oligomerik proantosiyanidin içeriği ile cildi serbest radikallerin olumsuz etkilerine karşı koruyarak yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardım eder. Nar çekirdeği sayesinde hızlı emilim gösteren serum, jojoba, baobab,avokado yağları ile cildinize zarar veren dış etkenlere karşı koruyucu bir bariyer görevi görerek sağlıklı hücre rejenerasyonunu destekler.

  İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya yardım eder

  Avokado yağı A,D ve beta karoten içeriği sayesinde cilt hücrelerinin beslenmesine yardım ederken punisik asit bakımından zengin nar çekirdeği yağı ile doğal E vitamini güçlü antioksidan etkileri ile yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlar. Hücrelerinin nem tutma kapasitesini artıran Jojoba yağı cilde esneklik sağlamaya ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

  Cildinizin florası ile uyumludur.

  Bazı serumlarda raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

  INCIA doğal serumlarının içerdiği bitkisel yağ özleri tamamen soğuk sıkım yöntemi teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Cildin doğal yapısına uyumu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğu yapılan testlerle gösteriliyor.

  Ürün Özellikleri
  İçerdiği Bitkiler ve Yağlar
  :
  Avakado, Baobab Yağı, E Vitamini, Jajoba Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı
 • (Okuma süresi 2 dakika)  Doğanın binlerce yıldır nasıl kendini hep yenilediğini, bitkilerin nasıl coşkuyla yeniden yeşerdiğini düşünün. İşte sizin de doğanızda aslında bu güç var. Yenilenme, kendi doğasından yeniden coşkuyla yeşerme gücü. Elbette bunu mümkün kılmak için cildinize, vücudunuza biraz zaman tanımanız, sentetik içerikli ürünlerden uzaklaşıp bir fırsat vermeniz gerekiyor.

  Cildimiz tüm vücudumuzu kaplayan bir “ örtü sistemi organıdır.” Evet! Tıpkı gözlerimize, kalbimize baktığımız gibi cildimize de bakmalı, korumalı v

  • Yatmadan önce daha önceden temizlenmiş göz ve yüz çevresine bir kaç damla uygulayınız.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. incia@incia.com.tr
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.