sadsad x
asdasd

Tırnak Güçlendirici Serum 10ml

Bio Arge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA Tırnak Güçlendirici Serum vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Tırnaklarınızı besleyerek güçlenmesine, daha parlak ve canlı görünmesine, daha hızlı uzamasına yardımcı olur.
INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın INCIA Tırnak Güçlendirici Serum incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Tırnaklarınızın güçlenmesine, çatlamasını önlemeye ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur. (Nasıl?)

Tırnaklarınızın daha canlı ve parlak görünmesine destek sağlar. ( Nasıl? )

Tırnak etlerini yumuşatmaya yardımcı olur.(Nasıl?)

Kampanya
62,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Tatlı Badem Yağı,
 • Zeytin Yağı,
 • Argan Yağı,
 • E Vitamini,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (1)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tırnaklarınızın güçlenmesine, çatlamasını önlemeye ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur

  Tatlı badem, argan ve zeytinyağı içeren doğal serum tırnakları beslemeye ve güçlendirmeye yardım eder. Dış etkenlerden dolayı tırnağın zedelenmesine ve çatlamasına ve kırılmasına karşı koruma sağlar. Korunan ve beslenen tırnaklarınızın sağlıkla uzamasına destek olur.

  Tırnaklarınızın daha canlı ve parlak görünmesine destek sağlar

  Doğal formnda E vitamini ile birlikte tırnaklarınızın daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Tırnaklara hızlı nüfuz eden argan yağı kat kat soyulan, ortadan veya yanlardan kırılanlar tırnaklarınıza bakım sağlar.

  Tırnak etlerini yumuşatmaya yardımcı olur

  Sıcak, soğuk hava, deterjanlar ve oje gibi çeşitli sebeplerle fazlaca kuruyan ve soyulan tırnak etlerinin nemlendirilerek, yumuşaması sağlanır. Argan ve tatlı badem yağı ile yumuşacık olan tırnak dipleri zeytinyağı ve doğal E vitamini ile koruyucu bariyer etkisini artırır.

 • (Okuma süresi 4 dakika)

  Vitamin mineral eksikliğinden, mantar enfeksiyonlarına kadar pek çok sebep tırnakların zayıflaması, çatlaması, kırılması ve uzamamasına sebep olarak sayılabilir.

  Ancak doğanın binlerce yıldır nasıl kendini hep yenilediğini, bitkilerin nasıl coşkuyla yeniden yeşerdiğini düşünün. İşte sizin de doğanızda aslında bu güç var. Yenilenme, kendi doğasından yeniden coşkuyla yeşerme gücü. Elbette bunu mümkün kılmak için vücudunuza biraz zaman tanımanız, sentetik içerikli ürünlerden uzaklaşıp bir fırsat vermeniz gerekiyor.

  Tırnaklarınızı besleyecek ve güçlendirecek bitkilerden elde edilen yağlarla üretilen INCIA serumlarının mucizevi etkilerini keşfetmenizi istiyoruz.

  Aslında kısa vadede cildimizi güzel gösteren, kırışıklıkları ortadan kaldıran birçok sentetik koruyucu içeren kozmetik ürünler cildimize hatta tüm vücudumuza zarar verebiliyor. Yanlış duymadınız! Kırışıklıklar belki bir süre daha az görünüyor ya da cildiniz sıkılaşıyor ama cilt ( deri ) dediğimiz en değerli organımız yavaş yavaş daha çok zarar görüyor. Bu zararların bugün bilimsel araştırmalarla ortaya çıkmasından sonra doğal, duru güzelliğinizin kendi vücudumuzun doğasından gelen güçle yeniden yeşerebildiğini keşfettik. Cildimizi ona zarar veren katkı maddelerinden uzaklaştırarak, cildimizi yoran dış etkenlerden koruyarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak, cildinizin yeniden ışıldamasını sağlamak mümkün. Incia'nın özel serumlarının heyecan verici keşfi işte böyle başladı.

  İçerisinde sentetik katkı maddesi bulunan ürünlerin insanlara zarar verici etkileri ortaya çıktıktan sonra tamamen doğal ürünler üretmeye karar verdik.

  INCIA serum üretim sürecinin en önemli aşaması, tatlı badem yağı, aynı sefa yağı, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı, zeytinyağı, nar çekirdeği yağı, keten tohumu yağı ve bunlar gibi daha birçok doğal hammaddenin saf ve katkısız olanının bulunmasıdır.

  İkinci faktör ise bu yağların elde edilme yöntemidir. INCIA serumlarını üretmemizi mümkün kılan bu değerli yağlar yüksek ısı ve herhangi reaksiyona maruz bırakılmadan soğuk sıkım yöntemi ile üretilmekte böylece vücuda zarar vermeden maksimum fayda sağlanmaktadır.

  Doğal serumlarımızı hazırlarken öncelikle doğanın bizlere sunduğu tatlı badem, aynı sefa yağı, üzüm çekirdeği , argan,, zeytin, nar çekirdeği, keten tohumu gibi özel bitkileri tercih ettik ve bu bitkilerden en yüksek faydayı sağlamak için yapılarına zarar vermeyen soğuk sıkım teknolojisi ile yağ özütleri elde ettik.

  Serumların etkileri içeriğindeki bitkisel yağın özelliğine ve birbirleri ile etkileşimine göre değiştiği için; yaşlanma karşıtı ve kırışıklık giderici serumlarda genel olarak antioksidan kapasitesi yüksek, hücre koruma özelliği olan yağlar seçtik. INCIA WELL AGING Kırışıklık Önleyici Doğal Serumda hücre besleme ve nem tutma kapasitesi yüksek yağlar tercih ederken tırnak, kaş ve kirpik serumlarında ise dolgunlaştırıcı ve canlılık kazandıran yağlar kullandık.

  Yağlar çabuk bozulabilen molekül yapısına sahiptirler. Bu sebeple bozulmaya karşı bazı serumlarda raf ömrünü uzatabilmek için cildin doğasına ve doğanın kendisine uymayan düşük maliyetli pek çok katkı maddesi kullanılmaktadır. INCIA olarak tüm ürünlerde olduğu gibi serumlarımızda da hiçbir sentetik koruyucu madde kullanmadık. Raf ömrünü korumak için hem seruma hem de cildinize fayda sağlayacak doğal E vitamini kullandık. Elbette bu yöntem çok daha maliyetli ancak bizim için insan sağlığı ve mutluluğu çok daha değerli. Çünkü doğayı ve sizi koruma konusunda kararlıyız. .

  Öncelikle tek başına kullanıldığında da doğal, katkısız yağların elbette faydaları var. Ancak yağların kalitesi, elde ediliş metotları, bitkisinin toplandığı coğrafya gibi parametreler yağın içeriğinin farklı olmasını sağlar. Dolayısıyla kalite analizleri ile yağ sınıflandırıldıktan sonra etkinliği hakkında bilgi alabilmek için hücre düzeyinde çalışmalar yapmak gerekir. Bioarge laboratuvarlarında gerçekleştirdiğimiz araştırmalar neticesinde serumların etkinliği ortaya konulduktan sonra üretim gerçekleştirilmektedir.

  • Yatmadan önce daha önceden temizlenmiş tırnak ve tırnak diplerine bir kaç damla uygulayınız.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?
Her zaman yanımda ferahlatıcı bir koku taşımayı seviyorum, özellikle parfüm ve deodorantlara alerjim çıkınca esansiyel yağların tazelenmek için iyi bir alternatif olduğunu buldum. Incia'nın ürünü hem ambalajı ile yanımda taşımak için ideal, hem de esasniyel yağların karışımı ile harika bir kokuya sahip. Tavsiye ediyorum.
İncia ürünleri ile 2017 yılında tanıştım, ilk aldığım ürün bulaşık deterjanı idi. İlk kullandığımda market ürünü deterjanlardan ne kadar farklı olduğunu gördüm ve asla ve asla vazgeçmeyeceğim bir ürün haline geldi. Yıkadığım herhangi bir bulaşığa yapışmıyor, elimde - bulaşıkta hiç kalıntı bırakmıyor, kokusuz ve benim için en önemlisi: fincanlardaki çay / kahve lekelerini en etkili ve kolay şekilde çıkarıyor. Köpürmüyor, ama köpürmenin temizlik anlamına gelmediğini sanırım çoktan öğrendik... Incia ürünlerini çok seviyorum. Umarım 100 yıllık bir markanız olur. sevgiler.
Incia ailesine tekrar teşekkür ediyorum. Yuz yıkma jeli mükemmel. Yaklasık 4 gündür kullanıyorum. daha önce doğal diye aldığım bir Kaşımın birinde kepeklenme yaptı. Ama ben o ürünün yaptıgını düşünmemiştim. Kulladığımda da çok da ürün bana güzel gelmemişti. Sizin diğer kullandığım ürünlerinizden memnun olduğum için yüz yıkama jelinizi de şipariş ettim.4 .günümde yani bugün farkettim ki kaşımdaki kepeklenme gitmiş. Tekrardan teşekkür ederim böyle güzel bir ürün ortaya çıkardığınız için. Sinem AYSU ÇİRİŞOĞLU
Elimin üzerinde, disarida kullanmak zorunda kaldigimiz köpük sivi sabunlarin devamli tetikledigi bir egzama problemim var. Egzamaniz varsa bilirsiniz ki o bölge inanilmaz kasinir. Sonra kizariklik, yara ve kötü bir görüntü de cabasi.. Ürününüzü bir tavsiye üzerine satin aldim. Ve iyi ki almisim. Kasintimi gecirip, kizarikligi aninda alıyor. Acil durum ürünüm sürekli cantamda. Yogun nemlendiricili sivi sabununuzdan da cok memnunum. Tüm kullanıcılara tavsiye ederim.
Çok iyi bir ürün, tavsiye ediyorum.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.