sadsad x
asdasd

Doğal Sıvı Sabun

Artık sabunlar hayatımızın büyük bir parçası oldu. Günümüzün artan hijyen ihtiyacı nedeniyle ellerimizi eskisinden çok daha sık yıkıyoruz. Bu yüzden özellikle sıkça kullandığımız sıvı sabunların, doğal olması ve sentetik içeriklerden uzak olması daha fazla önem taşır hale geldi. Çünkü ellerimiz gün içinde daha fazla temizlik ve hijyen malzemesine maruz kalıyor. Gün içerisinde birden fazla cildimize temas eden bu ürünlerin sentetik hammaddeler, köpürtücüler, boyalar ve yapay parfümler içermesi; sağlığımız üzerinde olumsuz etki yapabildiğinden, doğal sıvı sabun seçiminde sağladığı temizliğe ek olarak, içeriği de önemli bir kriter haline gelmektedir.


Incia Doğal Sıvı Sabun Serisi, tüm cilt tiplerine uygun çeşitleri ve S-Base-V patentli, temiz içeriğiyle benzersiz bir el temizliği fırsatı sunuyor. Hem el, hem vücut için kullanılabilen Incia doğal sabun serisi, 4 farklı ihtiyaca cevap verebiliyor. 


Incia Yoğun Nemlendirici Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun, içeriğindeki Aspir Çiceği Yağı(Linoleik asit),


Buğday Yağı, Makademya & Aynı Sefa Yağı desteği ile bozulmuş cilt bariyerini sağlıkla yeniden  oluşturmaya yardımcı oluyor.  


Incia Doğal Arındırıcı Sıvı Sabun ise içeriğindeki Kekik Yağı, Çay Ağacı Yağı, Okaliptus Yağı ve Lavanta yağı gibi kıymetli yağlar ile cildi tazeliyor. Daha çok sebum seviyesi yüksek, el ve vücutta çok sık terleme görülen kişiler için öneriliyor.  


Incia Hassas Ciltler için Doğal Sıvı Sabun,  bebek, çocuk ve yetişkinlerde, hassas, toleransı düşük el ve vücut için kullanılabiliyor. Yanma, gerginlik, kaşıntı, kızarıklık gibi cilt hassasiyetlerini dengeleyici Yalancı İğde Yağı (palmitoleik asit ve omega-7- cildin su tutma kapasitesini artırarak hassas ciltlerin nem dengesini ayarlayarak, kurumasını engellemeye destek olur), güçlü bir hasssasiyet giderici olan Gül Ağacı Yağı ve Defne Yağı sayesinde azaltmaya yardımcı oluyor. 


Incia Çocuklar için Zeytinyağlı Köpük Sabun ise, çocuklar için eğlenceli tasarımı ve yumuşacık köpük formu ile çocuklara el yıkamayı sevdiriyor. Temiz içeriği sayesinde çocuklar gün içerisinde ellerini sıklıkla yıkasa bile ellerini yıpratmıyor ve  güvenli temizlik sunuyor. 


Üstelik şimdi Incia Hassas Ciltler için Doğal Sabun ve Yoğun Nemlendirici Doğal sabun çeşitleri, pompalı 1 litrelik avantajlı boyu ile de ev ekonomisine katkıda bulunuyor. 


Doğal Bitkilerden Cildinize Dost, Etkili Temizlik

Doğal bitkilerden elde edilen yağlar kullanılarak patent korumalı yöntemlerimiz ile ürettiğimiz doğal sıvı sabunlar, ellerinizi cildinizin doğal florasına zarar vermeden etkili bir şekilde temizleyen ürünlerdir. İçeriklerindeki doğal yağlar sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu pek çok vitamin ve minerali barındıran, güzel kokularını elde edildikleri bitkilerden alan bu ürünler, etkili bir temizlik sunarken cildi de besler.


Doğaya dost ürünlerimiz ve içerikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ürün sayfalarına göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri güvenli online alışveriş imkanıyla kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.