sadsad x
asdasd

Doğal Sıvı Sabunlar

Hem evlerde hem iş yerlerinde sık tercih edilen sıvı sabunlar, her gün ihtiyaç duyduğumuz kişisel hijyen ürünleri... Gün içerisinde birden fazla defa cildimize temas eden bu ürünlerin sentetik hammaddeler, kimyasal köpürtücüler, boyalar ve yapay parfümler içermesi, sağlığımız üzerinde olumsuz etki yapabildiğinden, sıvı sabun seçiminde sağladığı temizliğe ek olarak, içeriği de önemli bir kriter haline gelmektedir.

İncia kataloğunda beğenilerinize sunduğumuz; kimi çocuklar için, kimi hassas ciltlere göre üretilmiş geniş bir yelpazeye yayılan doğal sıvı sabun çeşitleri, hem kendiniz hem çocuklarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, doğal hammaddeler kullanılarak üretilmiş sağlıklı ve etkili temizlik ürünleri…

Doğal Bitkilerden Cildinize Dost, Etkili Temizlik

Doğal bitkilerden elde edilen yağlar kullanılarak patent korumalı yöntemlerimiz ile ürettiğimiz sıvı sabunlar, ellerinizi cildinizin doğal florasına zarar vermeden etkili bir şekilde temizleyen ürünlerdir. İçeriklerindeki doğal yağlar sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu pek çok vitamin ve minerali barındıran, güzel kokularını elde edildikleri bitkilerden alan bu ürünler, etkili bir temizlik sunarken cildi de besler.

%100 geri dönüşümlü ambalajlar ile üretilen doğaya dost ürünlerimiz ve içerikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ürün sayfalarına göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri güvenli online alışveriş imkânıyla yalnızca birkaç tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.