sadsad x
asdasd

Doğal Karın Çatlak Kremi

Hamilelikte özellikle de son aylarda ortaya çıkan karın çatlakları, oldukça sık görülen, bir zararı olmasa da görsel olarak rahatsız edici olabilen bir durumdur. Online mağazamızda sizlere sunduğumuz doğal karın çatlak kremi, karında çatlak izlerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olur; ve sentetik koruyucu içermeyen doğal içeriği ile cildiniz için herhangi bir risk oluşturmaz.

Cildinizi Doğal Yollarla Yenileyin

Incia doğal karın çatlağı önleyici jel, Omega 3 ve linoleik asit zengini tatlı badem ve keten tohumu yağları içerir, ve bu sayede cilt fonksiyonlarını güçlendirir, cildin elastikiyetini artırır. Cildin sürekli nemli ve sıkı kalmasını mümkün kılan bu ürün, bu sayede hamilelikte ortaya çıkan karın çatlaklarının önlenmesine katkı sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiş, hipoalerjenik (alerji riski standart ürünler ile kıyaslandığında daha az) olan bu ürün sayesinde, siz de hamilelikte cilt bakımınızı doğal ve sağlıklı bir yolla yapabilirsiniz. Doğal karın çatlak jeli ürünümüzü, tekli ya da ikili pakette satın alabilirsiniz.

Incia doğal karın çatlak kremi, içeriği, etkileri ve kullanım önerileri gibi konularda bilgi almak için ürün sayfasını inceleyebilir, ürünümüzü güvenli online alışveriş imkânıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.