sadsad x
asdasd
INCOIN

Incia’da Avantajlı Alışveriş FırsatıSitemize üye olarak, alışveriş yaparak ve yorum bırakarak INCOIN kazanıp, avantajlı alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Daha çok alışveriş yaparak ve yorum bırakarak daha çok INCOIN kazanın. Kazandığınız INCOINler ile hediye çeki oluşturabilir ve bu çeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Sitemizde pek çok şekilde INCOIN kazanabilir ve bu INCOINleri kullanarak avantajlı alışveriş yapmak için hediye çeki oluşturabilirsiniz.

 

 • Üye olarak kazan... (10 INCOIN)
  Sitemize ücretsiz üye olarak anında 10 TL değerinde INCOIN kazanabilirsiniz.

 • Alışveriş yaparak kazan... (%10)
  Sitemizde satışa sunulan her ürüne ait özel INCOIN vardır. INCOIN miktarı ürün fiyatının %10’u kadardır.
  Alışveriş yaptığınızda INCOINler hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Yüklenen INCOINleriniz 50 ye ulaştığında hediye çekine dönüştürerek bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.
  INCOINlerinizin hesabınıza yüklenebilmesi için, siparişinizden önce üye girişi yapılması gerekmektedir.

 • Yorum yaparak kazan... (1 INCOIN)
  Kullandığınız ürün veya ürünler hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi aktarabilir, diğer kullanıcılarımıza alışveriş yapmalarında yardımcı olabilir ve INCOIN kazanabilirsiniz. Yorumlardan kazandığınız INCOINler sistem tarafından onaylandığında aktif olur. Daha çok yorum yaparak INCOIN miktarınızı arttırabilirsiniz.


  INCOINlerin Kullanım Koşulları Nelerdir?

 • Alışverişlerinizden ve diğer aktivitelerinizden kazandığınız INCOINleri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hangi tarihte hangi İşlemden ne kadar INCOIN kazandığınızı, üyelik hesabınızda bulunan puanlarım sayfasından bakabilirsiniz.

 • Üyelikten kazandığınız INCOINler üyeliğiniz onaylandığında aktif olur.

 • Sipariş iptalleri ve ürün iadelerinde o alışverişlerinizden kazandığınız INCOIN iptal edilir.

 • Yorumlardan kazandığınız INCOINler yorumunuz sistem tarafından onaylandığında aktif olur.

 • Incia.com INCOIN kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


  Hediye Çekimi Nasıl Oluşturabilirim ?

 • Hediye Çeki Oluşturabilmeniz için INCOINlerinizin aktif olması ve toplam INCOINinizin 50 limitinin üstünde olma koşulunu sağlanmış olması gerekir. INCOINlerin kullanım koşulları yukarıda maddeler halinde belirtilmiştir.

 • Çek oluşturabilmek için uygun koşullar sağlandığı zaman INCOINleriniz otomatik olarak hediye çekine dönüştürülür ve tarafınıza bilgilendirme amaçlı mail gönderimi sağlanır. Hediye çeklerinizi "Hediye Çeklerim" sayfasında görebilir, hediye çeki kodunuzu buradan kopyalayarak sepet sayfanızda kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.