sadsad x
asdasd
popup.jpg (346 KB)
İÇERİĞİNDEKİ BİTKİLER
 • Hindistan Cevizi Yağı

  Cildi nemlendirme ve yumuşatma özellikleriyle ince çizgi ve kuruluşun sebep olduğu çatlamalara karşı doğal bir koruyucu olan Hindistan Cevizi Yağı, yapay kokulara göre, gerçek güzelliği kanıtlar nitelikte.

 • Soğuk Sıkım Zeytinyağı

  İçeriğinde barındırdığı, cildi nemlendirmeye ve canlandırmaya yarayan zengin yağ asitlerini kaybetmemesi için sadece soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen sofralık sızma zeytinyağı kullanıyoruz. Yüzyıllardır cilt bakımının vazgeçilmezi olan zeytinyağının hassas ciltler üzerinde yatıştırıcı etkisi de var.


 • Sirke

  Doğal bir antiseptik olan sirke kullanıldığı sıvı sabun ve temizleyicilere etkin temizlik ve parlaklık özelliği katar. Cildi temizlemeye yardım ederken aynı zamanda yumuşatır. Sabunlarda ve temizleyicilerde kireç önlemek için yaygın olarak kullanılan EDTA gibi sentetik kireç önleyiciler yerine doğanın bize sunduğu sirkeyi kullanıyoruz.

 • Hint Yağı

  Cildi besler, canlandırır ve parlaklık kazandırır. İçerisindeki yüksek gliserin ve E vitamini sayesinde ciltteki kuruluğa karşı savaşır.

 • Badem Yağı

  Güçlü bir antioksidan olan E vitamini yönünden oldukça zengin olan badem yağı cilt hücrelerini koruyucu ve besleyici özellik gösterir. Kuru ve tahriş olmuş ciltleri rahatlatır.

 • Aynısefa Yağı

  Aynısefa çiçeğinin yağı, tahriş olmuş ciltleri onarma ve güçlendirme özelliği ile biliniyor. Çok yüksek nemlendirme özelliği ile doğrudan ve düzenli olarak uygulandığında önemli cilt sorunlarına da iyi geldiği biliniyor.

 • Biberiye Yağı

  Kan dolaşımını hızlandırarak cilt sağlığına katkıda bulunan biberiye yağı, cilt üzerinde oluşan kuruluğun, dökülmenin ve kızarıklığın görünümünü azaltmaya yardım eder. Etkili bir yağ olduğu için cilt üzerine doğrudan uygulamak yerine zeytinyağı gibi yumuşak yağlarla bir araya getirilerek önerilir.

 • Gül Ağacı Yağı

  Bu mis kokulu yağ doğal bir antiseptik. Enfeksiyonlara karşı koruyucu, temizleyici ve cilt üzerinde iyileştirici etkileri var.

 • Defne Yağı

  Ciltte oluşan ölü derinin atılmasına yardımcı olarak cildi canlandırmaya
yardımcı olan defne yağı, hassas ve kuru ciltleri nemlendirirken aynı zamanda yatıştırmasıyla bilinen bir doğa harikası.


 • Yalancı İğde Yağı

  İçeriğinde bulunan palmitoleik asit, diğer adıyla Omega 7 sayesinde cildin su tutma kapasitesini arttırarak sebum dengesini koruyor. Omega 7'nin bilinen diğer faydaları olan kolajen üretimini ve cilt esnekliğini arttırması, cildi yenilemesi ve hasar görmüş cildi iyileştirmesi de yalancı iğde yağını değerli kılan özelliklerden.

 • Doğal Gliserin

  Yağların sabunlaştırılması sırasında doğal olarak ortaya çıkan, yüksek nemlendirme özelliğine sahip çok değerli bir bileşendir. Su tutma özelliği yüksek, nem tutma kapasitesini artırıyor ve cildin kurumasını engelliyor. Cilt için çok değerli doğal bir bileşen.

 • Shea Yağı

  Yüksek nem tutma ve nemin ciltte kalmasını sağlayan özellik gösteren özel bir bitki yağıdır. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nem seviyesine ulaşmasına yardımcı olur. Bu doğal bakım yağı uygulandığı bölgede hızla emilir, anında etkisini göstermeye başlar. Nem kazandırdığı bölgelerde kuruma ve çatlamalar gözle görülür şekilde azalır.

 • Kayısı Çekirdek Yağı

  En doğal kayısı ağaçlarının güneşten ve topraktan aldığı A, C ve E vitaminleri açısından zengin olan yağ cildi tahriş etmeyen hafif içerikli bir yağdır. İdeal oleik-linoleik yağ asiti dengesinden dolayı cildi besleyici ve serbest radikallere karşı koruyucu bir etkisi vardır. Kuru ciltleri besleyerek kırışıklık oluşumuna karşı destek sağlar. Canlılık parlaklık kazandırır.

 • Bergamot-Limon

  Bergamot limona benzeyen bir turunçgil meyvesi olup elde edilen yağı canlandırıcı limon kokuludur.

 • Nane Yağı

  Buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilir. Canlandırıcı etkisiyle ferahlık ve tazelik verir.

 • Portakal Yağı

  Taze ve meyvemsi kokusuyla nemlendirme sağlar.

 • Tarçın Yağı

  Tatlımsı ve hafif yakıcı hissi ile güçlü bir koruma sağlar. Tarçın yağı geçici bir uyuşma ve hafif yanma hissi yaratabilir.

 • Kuşburnu Yağı

  Omega 6 yağ asitleri ve vitaminlerce zengin olan kuşburnu yağı cildin koruyucu bariyerini arttırarak yıpranmalara karşı koruyucu etki sağlar. A,E ve C vitamini antioksidan etkiyi artırır ve cilt hücrelerini korumayı destekler. Kuru ciltleri zengin yağ asiti içeriği sayesinde nemlendirilmesini sağlayarak kırışık oluşumunu en aza indirgemeyi destekler. Güneşin ışınlarının sebep olduğu lekeleri azaltmaya yardımcıdır.

 • Üzüm Çekirdeği Yağı

  Antioksidanlar, flavonoidler, E vitamini ve Omega-6 açısından zengin olan üzüm çekirdeği yağı, cilt üzerinde tüm bu zengin içeriği sayesinde mucizevi bir etki yaratıyor. İçeriğindeki linoleik asit sayesinde antialerjenik ve yaşlanma etkilerine karşı cildi var gücüyle koruyor.

 • Jojoba Yağı

  İçeriğindeki zengin doymamış yağ asitleri sayesinde cildi nemlendirirken pürüzsüzleştiren, ince çizgi ve çatlakların görünümünü hafifletmeye yardımcıdır. Jojoba yağı, cilt hasarlarına karşı koruyucu etkisi vardır. Cildi nemlendiren yumuşatan ve temizleyen bir yağdır Cilde nemini geri kazandırdığı için esneklik sağlayan etkisi vardır Kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur ,cilt üzerindeki akneleri karşı da koruyucudur.

 • Nar Çekirdeği Yağı

  Nar çekirdeği yağında, %95 punisik asid, ellajik asit, diger ya asidleri ve steroller bulunur. Punisik asit, Omega 5 olarak da bilinir. Punisik asit güçlü antioksidan özelliğe sahiptir. Bu sayede cilt sağlığına ve yaşlanma etkilerine karşı destek sağlayabilir. İltihaplanmaya karşı destek olan punisik asit sivilce ve akneye oluşuma karşı rol oynayabilir.

 • Baobab Yağı

  Baobab yağı oldukça kıymetli bir yağdır. Cilt tarafından hızlı emilir, yağlı his bırakmaz. Baobab yağı nemi uzun süre ciltte muhafaza eder. Cildin kurumasını engellemeye yardım eder. Erken yaşlanmaya karşı cildi korur, lekeleri ve izleri azaltır.Cildin hücrelerinin kendini yenilemesine destek olur.

 • Avokado Yağı

  Avokado yağı tekli doymamış yağ asitleri ve E vitaminince zengin yağlardandır. A,D ve beta karoten içeriği sayesinde cildi besler. Penetrasyonu arttırıcı özelliği sayesinde kuru, tahriş olmuş ve güneşin zararlı ışınlarından etkilenen hücreleri beslemeye yardım eder. Yaşlılık lekelerinin ve hafif kırışıklıkların görünümünü azaltmaya destek olur. Nem tutma kapasitesini artırarak cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardım eder. Ciltte oluşabilecek aknelere karşı koruyu etki sağlar.

 • İncir Çekirdeği Yağı

  Hücre yenilenmesini sağlar. İçerdiği Omega yağları ile cildi besler. Kırışıklıkları azaltır. İnce çizgileri yok eder. Yüksek miktarda E vitamini içerir. Cildin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

 • Acı Badem - Tatlı Badem Yağı

  Güçlü bir antioksidan olan E vitamini yönünden oldukça zengin olan badem yağı bu özelliği ile Karın, bel, basen ve kalça bölgelerinde meydana gelen cilt çatlaklarının giderilmesinde besleyici, onarıcı, koruyucu, yumuşatıcı ve nemlendirici özellik gösterir. Badem yağı, kuru ve çatlak ciltlerin yumuşatılması ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Ayrıca gebelik çatlaklarının oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

 • Kantoron Yağı

  Yaraların iyileşmesine yardım eden etkisi ile çatlak görünümünü hafifletmeye yardım eder. Antiseptik özelliğinden dolayı mikroorganizmalara karşı koruma sağlar. Zeytinyağı ile cildin nemlenmesine destek olur.

 • Keten Tohumu Yağı

  Bitkisel kaynaklı omega 3 (alfa-linolenik asit) kaynağıdır. Yanısıra omega 6 ve 9 yağ asitlerini bir arada içeren önemli bir bitki yağıdır. Soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen yağ özlerinin etkinliği yüksektir. Cildin nemlenmesi, beslenmesi ve yumuşak bir hal alması için destek sağlar.

 • Argan Yağı

  Cilt tarafından kolayca emilen ve yapışkan his bırakmayan bir yağdır. Argan yağı temel yağ asitlerinin yanı sıra zengin E vitamini içeriğine sahiptir.  Kaş ve kirpikleri makyajın sebep olabileceği zararlara karşı korur. Kaşların canlı ve gür görünmesine yardım eder.

 • Susam Yağı

  Etkili bir nemlendirici olduğundan kaşların yumuşamasını ve kolay şekil almasını sağlar Susam yağının içeriğinde E, A ve B kompleks vitaminleri, fosfor, bakır, kalsiyum, çinko ve magnezyum mineralleri bulunur. Omega 6 ve Omega 9 yağ asitleri açısından zengindir. Kaş ve kirpikleri besler. Susam yağında E vitamini, sesamol ve sesamolin adı verilen antioksidan bileşikler bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.