sadsad x
asdasd
Doğal Göğüs Ucu Bakım Kremi

Göğüs ucunda tahriş meydana gelmesi, düzenli olarak bebek emziren pek çok annenin şikayetçi olduğu bir problemdir. Emzirme esnasında ve sonrasında acı çekmeyi olabildiğince önlemek için, rahatlatıcı jel kremler tercih edilebilir.


Siz de bu tür bir ürüne ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, tamamen doğal içeriğiyle göğüs uçlarınıza sağlıklı bir bakım yapmak için tercih edebileceğiniz göğüs ucu bakım jel krem ürünümüze göz atabilirsiniz.


Hem Sizin, Hem Bebeğinizin Cilt Florası İle Uyumlu…

Zeytinyağı, balmumu, Shea Butter, E vitamini gibi bileşenlerden oluşan içeriğiyle doğal bir bakım sunan ürün; parfüm, sentetik koruyucu, paraben gibi bileşenleri içermez, ve hem sizin hem de bebeğinizin cildinin florası ile %100 uyumludur. Su içermeyen, yağ bazlı formülü sayesinde göğüs ucunu daha uzun bir süre nemli tutacak ve rahatlatacak olan bu doğal jel ile, bebeğinizi emzirirken ve emzirdikten sonra duyduğunuz acının önemli ölçüde azalacağını hissedeceksiniz.


Sizin ya da bebeğinizin cildi için herhangi bir risk oluşturmayan, gönül rahatlığıyla düzenli olarak kullanabileceğiniz doğal göğüs ucu jel krem, içeriği ve kullanım önerileri hakkında daha detaylı bilgi için ürün sayfamızı inceleyebilir, dilerseniz ürünümüzü güvenli online alışveriş yoluyla yalnızca birkaç tıkla hemen sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.