sadsad x
asdasd

Doğal Yüz Temizleyici - Yağlı Ciltler İçin 125ml

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve BioArge Laboratuvarlarının patent korumalı buluşlarının mümkün kıldığı doğal yöntemlerle üretilen INCIA Doğal Yüz Temizleyici cildinizin doğal florası ile uyumludur. INCIA Doğal Yüz Temizleyici squalen, çay ağacı yağı ve diğer bitki yağları sayesinde yağlı cildiniz için mükemmel bir temizlik sağlar. Cildinizin temizlerken nemlenmesine, daha parlak görünmesine yardımcı olur. INCIA, vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA Doğal Yüz Temizleyiciyi incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Zengin doğal içeriğiyle yağlı ciltlerin ihtiyacı olan özenli temizliği sağlar. (Nasıl?)

Cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. (Nasıl?)

Temizlerken nemlendirir. (Nasıl?)

Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)

Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki doğal esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)

Kampanya
75,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Saf Zeytinyağı,
 • Hindistan Cevizi Yağı,
 • Hint Yağı,
 • Squalen,
 • Gliserin,
 • Sirke,
 • Çay Ağacı Yağı,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; mineral yağ, silikon, sentetik emülgatör, boya, paraben ve diğer sentetik koruyucular içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

Son ürün serbest kostik içermez.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (1)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Zengin doğal içeriğiyle yağlı ciltlerin ihtiyacı olan özenli temizliği sağlar.

  INCIA Doğal Yüz Temizleyici ciltlerinin yağlı olmasından şikayet eden kişiler için harika bir temizleyicidir. Çay ağacı yağı antiseptik özelliği ile etkin temizlik sağlarken cildinizin doğal sebum dengesini korumaya yardım eder. İçeriğinde bulunan doğal E vitamini ile cilt hücrelerini besleme ve koruma gücüne sahiptir. Düzenli kullanıldığında içerikte yer alan diğer bitkisel yağlar ve gliserin ile cildinizin yumuşak ve formda kalmasını sağlar.

  Cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur.

  Sabunlarda kullandığımız Super-Fat teknolojisi cildimizin yağ dengesini koruyarak yıkama sonrasında cildin daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ayrıca formülasyonda bulunan çay ağacı yağı, hint yağı ve Hindistan cevizi yağı canlılığa ve parlaklığa olumlu yönde etki eder.

  Temizlerken nemlendirir.

  Cildimizin sebumunda doğal olarak bulunan Skualen, hücrelerin korunmasında ve cildin canlı kalmasında büyük rol oynar. Hücre dayanıklılığını arttırması, cildin su kaybını yüksek oranda engeller ve cildin nemli kalmasına yardım eder. Çay ağacı yağının antiseptik özelliği cildin derinlemesine arınmasını sağlarken cilde ferahlık sağlar. Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı ve hint yağı hassas cildin temizlenirken yatışmasını sağlar. Yumuşatıcı ve rahatlatıcıdır.

  Cidinizin florasına uyumludur.

  Bazı temizleyicilerde köpürme ajanı olarak SLES, SLS gibi maddeler ve raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.)kullanılır. Bu maddelerin bir kısmı durulanmasına rağmen cilt katmanında kalır ve cildin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getirir. INCIA Doğal Yüz Temizleyici’de Super-Fat teknolojisi kullanılmaktadır. Super-Fat teknolojisi sayesinde bitmiş üründe cildi tahriş eden serbest kostik bulunmaz ve doğal bitkisel yağlar maksimum düzeyde tutularak cildin sebum tabakası korunur. Doğal gliserinin sabun içinde tutulması yıkama sonrasında cildin daha nemli, parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. INCIA Doğal Yüz Temizleyici’de cilt katmanına zarar vermediğini ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik.

  Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur.

  INCIA Doğal Yüz Temizleyici hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

 • (Okuma süresi 4 dakika)

  INCIA Doğal Doğal Yüz Temizleyiciyi geliştirirken kullandığımız tüm maddelerin oranlarını optimum seviyeye getirdik. Sabun üretmek için ihtiyaç duyulan ama doğru oranda kullanılmazsa tahriş edici özelliğe sahip olan kostiğin sabunun içinde kalmamasını sağladık. Sabun haline dönüşmeyen yağ miktarını da optimuma getirerek temizleme kapasitesini düşürmemeyi ve raf ömrünü kısaltmamayı amaçladık.

  INCIA Doğal Yüz Temizleyici tümüyle doğal hammaddelerle üretildi. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Zeytinyağı saf mı, bitki özleri katkısız mı tespit ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

  Güzel Haber: INCIA Doğal Yüz Temizleyici tamamen doğal hammaddelerden üretildiği için mevsimsel sıcaklık geçişlerinde sabunun görünümü zaman zaman bulanıklaşabilir. Bu durum ürün içeriğinin %100 doğal olduğunun göstergesidir.

  Doğal yüz temizleme köpüğünün içeriğindeki doğal esansiyel yağların nemlendirme, canlılık, parlaklık verme gibi özelliklerini kaybetmemesi için yine doğal bir süreç geliştirmeyi başardık. Kıvam arttırıcı olarak bilinen sentetik katkı maddeleri ya da tuzlar kullanmadık. Doğru oranda sabun/su dengesini sağlayarak gereken kıvamı oluşturmayı başardık.

  Güzel Haber: INCIA Doğal Yüz Temizleyicinin ambalajlarında köpüğün çıkış noktasında donma olabilir. Bu durum ürün içeriğinde kıvam arttırıcı kullanılmadığının göstergesidir.

  Raf ömrünü uzatmak için sağlığa zarar verebilecek sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanmamıza gerek yok. INCIA Doğal Yüz Temizleyici Doğal Yüz Temizleyicinin bozulmasına, raf ömrünün kısalmasına sebep olacak bakterilerin ürememesi için optimum pH dengesini elde ederek ürünümüzü koruduk ve mikrobiyolojik testlerle bunu gösterdik.

  INCIA Doğal Yüz Temizleyici üretilirken ortaya çıkan doğal gliserini tümüyle ürün içeriğinde bırakarak temizleme ve cildi nemlendirme etkisini arttırdık. Doğal gliserin sayesinde yağlı ciltleri kurutmadan cildin doğal sebum dengesini korumayı başardık.

  Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yokAmbalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

  Bazı sıvı el sabunlarında (doğal ya da zeytinyağlı gibi ifadeler kullanılsa bile) köpürme kapasitesi çok yüksek olan SLES, SLS vb.gibi kimyasal köpürtücüler kullanılıyor. Ancak köpürme kapasitesi ile temizleme özelliği doğru orantılı değildir. Hatta tahriş edici özelliği olan bu sentetik köpürtücülerin düşük miktarlarda kullanılması bile insan sağlığına olumsuz etkiler yaratabilmektedir.

  Doğal el sabunlarında sentetik köpürtücü ajanların (SLES, SLS vb.) oluşturmuş oldukları köpürme kapasiteleri yakalanamaz. Zaten temizleme işlemini oluşan köpük değil, ürünün içinde bulunan doğal bitkisel yağlar ve diğer doğal bileşenler gerçekleştirmektedir.

  Kirin ve yağın istenen bölgeden sökülüp atılması sabunların en büyük temizleme etkisidir. Sabun içerisinde bulunan uzun zincirli hidrokarbon kısmı küçük damlacıklar halinde kirleri içine hapseder. Sabun moleküllerinin diğer ucundaki kutuplaşmış uçlar ise kirlerin miseller halinde suya geçmesini sağlar. Durulama esnasında kirleri barındıran küçük damlacıklar temizlenecek yüzeyden uzaklaştırılarak istenilen bölge temizlenir. Ayrıca sabunun içerisinde bulunan doğal lavandin,hint yağları ve sirke cildin kirlerden arındırılmasına yardımcı olur.

  Aslında evde de doğal sabun yapabilirsiniz, peki bizim farkımız nedir? 
INCIA sabunlarının tamamında patent korumalı Super-Fat teknolojisi kullanmaktadır. Bu proses geleneksel doğal sabun üretimine benzemekle birlikte, kullanılan tüm hammaddelerin güvenilirliği analiz edilerek prosese dahil edilmesi önceliktir. Sabunların optimum pH dengesi yakalanarak yağ miktarı ve kostik oranı optimize edilir, kıvamı sadece sabun:su oranı ile sağlanır, doğal gliserin içerikte bırakılır ve son üründe serbest kostik içermemesi sağlanır..

  Evde sabun üretirken yukarıda bahsettiğimiz standartları sağlamak ve hammadde analizlerini gerçekleştirmek mümkün olmadığı için üretilen sabun doğal içerikli olmasına rağmen formülün doğru şekilde optimize edilmesi teknik olarak çok zor hatta mümkün değildir.

  INCIA doğal sıvı sabunlarını; evde kendi gözlerinizle görerek ürettiğiniz sabunlar kadar doğal içerikte ve aynı zamanda bilim insanları tarafından formülize edilerek doğru oranların uzun çalışmalarla sağlanabildiği, koruyucu ve sentetik katkı maddesi kullanılmayan patent korumalı yüksek teknoloji ile üreterek, herkesin kolay ulaşabilmesini ve gönül rahatlığıyla kullanabilmesini hedefledik.

  IKostik, sabunun ham maddesidir. Kostik olmadan sabun yapılamaz. Sabun yapımında kullanılan kostik, sabunda kalan miktarına göre kısa veya uzun vadede cildi tahriş ederek zarar verir. INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun’nda kullandığımız patent korumalı Super Fat teknolojisi ile yağ miktarını arttırarak kostik oranını optimize ettik ve nihai sıvı sabunumuzda serbest halde dolaşan kostik varlığının önüne geçmeyi başardık.

  Doğal yüz temizleme köpüğünün cildi nemlendirerek kurutmaması için üretim aşamasında Super-Fat teknolojisi kullanılmıştır. Super-Fat teknolojisinin özü doğal bitkisel yağların sabunlaşması için gerekli olan toplam kostik miktarını optimize ederek bitmiş üründe serbest halde kostiğin bulunmasına imkan vermeden ürün içerisinde bulunan yağları maksimum düzeyde tutabilmektir. Böylece eller yıkandıktan sonra da sebum dengesi korunacak, el bölgesinde oluşan sebum katmanının oluşturduğu film sayesinde ciltten su buharlaşması önlenecek ve cildin daha uzun süre nemli kalması sağlanacaktır. Ayrıca içeriğindeki diğer doğal bileşenler ( sirke vb.) ile de nemlendirme etkisini olumlu yönde arttırmaktayız.

  • Uygun bir miktar (1-2 pompa) INCIA Doğal Yüz Temizleyici’yi avucunuza alın.
  • Bol su ile nazikçe durulayın.
  • Ardından cilt tipinize uygun INCIA Doğal Yüz Kremi’nizi kullanın.
  • Yer altı suları, doğa ve sevdiklerinizle dost kalın.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?
Her zaman yanımda ferahlatıcı bir koku taşımayı seviyorum, özellikle parfüm ve deodorantlara alerjim çıkınca esansiyel yağların tazelenmek için iyi bir alternatif olduğunu buldum. Incia'nın ürünü hem ambalajı ile yanımda taşımak için ideal, hem de esasniyel yağların karışımı ile harika bir kokuya sahip. Tavsiye ediyorum.
İncia ürünleri ile 2017 yılında tanıştım, ilk aldığım ürün bulaşık deterjanı idi. İlk kullandığımda market ürünü deterjanlardan ne kadar farklı olduğunu gördüm ve asla ve asla vazgeçmeyeceğim bir ürün haline geldi. Yıkadığım herhangi bir bulaşığa yapışmıyor, elimde - bulaşıkta hiç kalıntı bırakmıyor, kokusuz ve benim için en önemlisi: fincanlardaki çay / kahve lekelerini en etkili ve kolay şekilde çıkarıyor. Köpürmüyor, ama köpürmenin temizlik anlamına gelmediğini sanırım çoktan öğrendik... Incia ürünlerini çok seviyorum. Umarım 100 yıllık bir markanız olur. sevgiler.
Incia ailesine tekrar teşekkür ediyorum. Yuz yıkma jeli mükemmel. Yaklasık 4 gündür kullanıyorum. daha önce doğal diye aldığım bir Kaşımın birinde kepeklenme yaptı. Ama ben o ürünün yaptıgını düşünmemiştim. Kulladığımda da çok da ürün bana güzel gelmemişti. Sizin diğer kullandığım ürünlerinizden memnun olduğum için yüz yıkama jelinizi de şipariş ettim.4 .günümde yani bugün farkettim ki kaşımdaki kepeklenme gitmiş. Tekrardan teşekkür ederim böyle güzel bir ürün ortaya çıkardığınız için. Sinem AYSU ÇİRİŞOĞLU
Elimin üzerinde, disarida kullanmak zorunda kaldigimiz köpük sivi sabunlarin devamli tetikledigi bir egzama problemim var. Egzamaniz varsa bilirsiniz ki o bölge inanilmaz kasinir. Sonra kizariklik, yara ve kötü bir görüntü de cabasi.. Ürününüzü bir tavsiye üzerine satin aldim. Ve iyi ki almisim. Kasintimi gecirip, kizarikligi aninda alıyor. Acil durum ürünüm sürekli cantamda. Yogun nemlendiricili sivi sabununuzdan da cok memnunum. Tüm kullanıcılara tavsiye ederim.
Çok iyi bir ürün, tavsiye ediyorum.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.