sadsad x
asdasd
popup.jpg (346 KB)

Doğal Yer Temizleyici

Rutin ev temizliklerinin büyük bir kısmını oluşturan yer temizliğinde kullanılacak malzemeler, geniş ve sık kullanılan bir alana uygulanacaklarından, bu malzemelerin temizlik performansları kadar formüllerinde yer alan maddelerin sağlığa ve çevreye olan etkileri de önemlidir. %100 doğal içerikli temizlik ve bakım ürünlerini sizlerle buluşturan Incia’nın online alışveriş mağazasında keşfedebileceğiniz doğal yer temizleyicinin kimyasal içermeyen, bitkisel ağırlıklı formülü sayesinde, evlerinizi sağlıklı ve efektif bir şekilde temizlemeniz mümkündür.

Tüm Yüzeylerde Doğal ve Etkili Temizlik

Incia doğal yer temizleyici; seramikten laminanta, fayanstan parkeye tüm yüzeylerde tercih edilebilir; boraks minerali, portakal kabuğu yağı, sirke, greyfurt yağı gibi bileşenlerden oluşan formülü ile hassas ve etkili bir temizlik sağlar, aynı zamanda temizlerken nemlendirir. Doğal olarak hoş bir kokuya sahip olan; sülfat, klor, SLS, SLES, paraben, parfüm gibi hem cilt hem de çevre için risk oluşturabilecek bileşenleri içermeyen ürün, cildinizin florası ile tamamen uyumludur.

Incia doğal yer temizleyici, içeriği, özellikleri ve kullanım önerileri hakkında daha detaylı bilgi almak için ürün sayfasına göz atabilir, ürünümüzü dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.