sadsad x
asdasd

Yaz Cilt Bakımı Ürünleri

Bahar ve yazın doğanın canlanması ile hem çevresel olumsuz faktörler, hem de güneş ışınları diğer aylara göre daha zorlayıcı olabilir. Bu dış etmenlerden DDT, nano filtre gibi zararlı  sentetik bileşenlere maruz kalmadan doğal yollarla korunabilmek herhangi bir ürünle çok mümkün olmayabilir. Olumsuz çevresel koşullar gibi, kimyasal bileşenlerin de size zarar vermesine izin vermek istemiyorsanız doğal Incia yaz bakım ürünleri size çok uygun olabilir.

 


Doğal güneş ışığı her ne kadar sağlıklı bir bünye için gerekli olsa da, özellikle de yaz aylarında dış mekanlarda uzun süre zaman geçirmek ve gereğinden fazla güneş ışığına maruz kalmak, cilt için risk oluşturmaktadır. Incia’nın yaz cilt bakımı ürünleri kategorisinde, UV ışınlarına karşı non nano mineral filtre teknolojisi sayesinde  etkili ve zararsız bir koruma sağlayan doğal güneş kremleri ile; güneşli günlerde dışarıda gönül rahatlığıyla vakit geçirebileceksiniz


 

Doğal ve Etkili Bir Koruma İçin 

Incia %100 doğal güneş kremi  kategorisinde bulabileceğiniz ürünler; paraben, boya, silikon gibi çevreye ve cilde zararlı olabilecek bileşenleri içermez, tamamen doğal içerikleri ile güneş ışınlarının cilt üzerindeki olumsuz etkilerine karşın etkili bir koruma sunar. Diğer filtrelerin aksine, güneş ışınlarını yansıtarak işlev gösteren doğal mineral filtre içeren Incia 50+ SPF güneş kremleri, UV ışınlarına karşı koruma sunmalarına ek olarak, içeriklerinde yer alan tamanu yağının etkisi ile cilt görünümünün onarımına da yardımcı olurlar.


 

Kategori sayfalarında inceleyebileceğiniz doğal güneş koruyucular; vücut, yüz ve bebekler için olmak üzere üç ana gruba ayrılmıştır. Ayrıca sağlıklı bronzluğu önemseyenler için Incia %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ da bu kategorinin yeni ve benzersiz bir ürünüdür. 

Incia Bebek için %100 Doğal Güneş Kremi; içeriğindeki Shea Yağı, Aynı Sefa Yağı, Tamanu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı ve Galactoarabinan hassas bebek cildine eşsiz bir güneş bakımı sunarken, Ecocert onaylı doğal mineral filtresi ile güvenli koruma sağlıyor. 


Incia Vücut için %100 Doğal Güneş Kremi; cilt için doğal koruma ve bakım sağlayan Shea Yağı, Tamanu Yağı, Susam Yağı, Galactoarabinan ve Skualan içeriğine sahip.

 


Tüm Incia Güneş Serisi ürünleri, doğallığının kanıtı olan Ecocert sertifikalı doğal mineral filtre içeriyor. 


 

Yazın korunmamız gereken tek şey maalesef güneş değildir. Özellikle havaların ısınması ile gündüz ve gece, açık havada ve evde yaşanabilecek diğer olumsuz çevresel faktörleri bertaraf etmek için özel tül örtüler yerine Incia %100 Doğal Koruyucu Vücut Losyonu kullanmak daha pratik olabilir.  Böylece hem çocuğunuz doğayı daha rahat keşfeder, siz de güvenle onu yeni keşiflerinde destekleyebilirsiniz. Sıcak yaz gecelerinde ise tedirginlik yaşamadan rahatlıkla deliksiz bir uyku çekebilirsiniz. 


 

Ürünleri, içeriklerini, etkilerini ve kullanım önerilerini detaylı bir şekilde incelemek için ilgili ürün sayfalarına göz atabilir, ihtiyacınıza uygun ürünleri güvenli online alışveriş sistemimizle yalnızca birkaç tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.