sadsad x
asdasd

Doğal Vücut Koruyucu Sprey Krem

Tamamen doğal hammaddeler kullanılarak üretilen INCIA Vücut Koruyucu Sprey Krem cildinizin doğal florası ile uyumludur. İçeriğindeki %100 doğal mikrokapsüle limon okaliptüsü (Eucalyptus citriodora) yağı ile yaz aylarında vücudunuzu çevresel olumsuzluklara karşı korurken, içermiş olduğu Skualen ile cildinizin beslenmesine ve nem dengesini koruyarak uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur.

Yaz aylarında çevresel olumsuzluklara karşı vücudunuzun korunmasına yardım eder.

Yoğun nemlendirme etkisi ile vücudunuzun yumuşacık olmasına yardım eder.

İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildin serbest radikallere karşı korunmasına yardım eder.

Cildinizin florası ile uyumludur.

Yapay koku, boyar madde ve sentetik koruyucu içermez.
Kampanya
59,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Limon Okaliptüs Yağı,
 • Skualen,
 • Bitkisel Gliserin
 • Ksantan Gam,
 • E vitamini: ,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; mineral yağ, silikon, sentetik emülgatör, boya, paraben ve diğer sentetik koruyucular içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • İçeriğindeki mikrokapsüle limon okaliptüsü ile çevresel olumsuzluklara karşı tam ve güvenilir koruma sağlar.

  INCIA Vücut Koruyucu Sprey Krem üretiminde tamamen doğal olan mikrokapsüle limon okaliptüsü (Eucalyptus citriodora) yağı kullanılmıştır. %100 doğal mikrokapsüle formundaki etken madde yoğun koruyucu özellikteki bileşenleri ile çevresel olumsuzluklara karşı doğal koruma sağlar. Bu etken maddenin mikrokapsüle formunda olması ürünün daha uzun süre etkili olmasını sağlarken yoğun kokusunu da dengelemeye yardımcı olur.

  Yoğun nemlendirme etkisi ile vücudunuzun yumuşacık olmasına yardım eder.

  İçermiş olduğu bitkisel gliserin ve sorbitol sayesinde cildin yoğun bir şekilde nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur.

  Cildinizin beslenmesine ve serbest radikallere karşı korunmasına yardım eder,.

  İçerdiği Skualen ile cildin beslenmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Güçlü bir antioksidan olarak bilinen E vitamini sayesinde cildi serbest radikallere karşı korumaya destek olur.

  Cildinizin florası ile uyumlu

  Bazı kremlerin içinde raf ömrünü uzatabilmek için metilizotiazolinon, paraben, fenoksietanol vb katkı maddeleri kullanılmaktadır. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor. INCIA %100 Doğal Güneş Kremi’nde hiçbir sentetik katkı maddesi kullanmadık İçeriğindeki sabit bitkisel yağların tümünü soğuk sıkım teknolojisi ile, tüm uçucu yağları da damıtma yöntemi kullanarak %100 doğallıkla ürettik. Doğal Güneş Kremi’nin cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu Bioarge Laboratuvarlarında test ettik.

  Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur.


  INCIA doğal kremleri hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor. INCIA Vücut Koruyucu Sprey Krem doğal Limon Okaliptus yağı kokuludur.


  Ürün Özellikleri
  İçerdiği Bitkiler ve Yağlar
  :
  E Vitamini,Skualen,Limon Okaliptüs Yağı,Ksantan Gam
 • (Okuma süresi 2 dakika)
  • Yüz bölgesi hariç vücudun açık kalan yerlerine kullanılabilir.
  • Yüz kullanımı için bir miktar ürün avuç içine alınarak parmak uçlarıyla dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.