sadsad x
asdasd

Doğal Serumlar

Hem cildinize hem doğaya dost, sağlıklı bir kişisel bakım rutini için ihtiyaç duyabileceğiniz, canlandırıcı ve güçlendirici etkileriyle doğal bakım serumları, Incia’nın online mağazasında beğenilerinize sunuluyor!

BioArge Laboratuvarları’nda, tamamen doğal bitkilerden soğuk sıkım teknolojisi kullanılarak elde edilen yağ özlerinin kullanıldığı Well-Aging Doğal Enerji Serumu ve Kaş & Kirpik Güçlendirici Serum, ihtiyacınız olan canlandırıcı bakımı etkili bir şekilde uygulayabilmeniz için ideal ürünlerdir. Vücudunuzun doğal florası ile %100 uyumlu olan bu ürünler; paraben, sentetik yağ, silikon, sentetik emülgatör gibi cilde zararlı olabilecek maddeleri barındırmadıkları gibi, aynı zamanda doğada %100 geri dönüşebilen gıda tipi ambalajlarda paketlenmişlerdir. İhtiyacınız olan bakımı en iyi şekilde sunabilmek için, ürünlerde aynı sefa yağı, keten tohumu, argan yağı, badem yağı, üzüm çekirdeği yağı, zeytinyağı, nar çekirdeği yağı gibi daha pek çok doğal hammadde katıksız şekilde kullanılmıştır.

Ürün sayfalarına giderek doğal serumlarımız, içerikleri, etkileri ve kullanım şekli gibi konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. Kendinize uygun bulduğunuz ürünleri, güvenli online ödeme ile 7/24 kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.