sadsad x
asdasd

Doğal Roll-On Deodorant (Kadınlar İçin) 50ml

INCIA ürünleri sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için üretildi.
Sevdikleriniz için bir iyilik yapın ve INCIA Doğal Roll On’u incelemek için birkaç dakikanızı ayırın. 

Tamamen doğal mineral tuzu kullanılarak üretilen INCIA Doğal Roll On terlemeye engel olmadan, ter kokusuna karşı gelerek size ve sevdiklerinize doğal ferahlık sağlar.
Ter kokusuna karşı etkilidir.(Nasıl?)

Ter kokusunu nasıl önlüyoruz? (Nasıl?)

Terlemeye engel olmaz. (Nasıl? )

Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)

Yapışkan his bırakmaz, kumaşlarda leke bırakmaz. (Nasıl?)

Kampanya
39,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Su,
 • Potasyum Alum Tuzu,
 • Ksantan Gam,
 • Bitkisel Gliserin,
 • Skualen,
 • Karbonat,

Alüminyum Klorohidrat Yok! Alüminyum Zirkonyum Yok! Alkol Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Alüminyum Klorohidrat, Alüminyum Zirkonyum, Sentetik Parfüm ve Boyar maddeler, Koruyucu, Alkol İçermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Ter kokusuna karşı etkilidir

  INCIA Doğal Roll On içeriğinde bulunan doğal mineral tuzunun antibakteriyel ve terlemeyi engelleyen yapısı sayesinde ter kokusunu engeller. Doğal bir süreç olan terlemeye engel olmaz.

  Ter kokusunu nasıl önlüyoruz?

  İçeriğimizdeki etken madde olan potasyum alum, doğada kayaların üzerinde oluşan, bildiğimiz zararlı alüminyumla hiç ilgisi olmayan doğal bir mineral tuzudur.

  Roll-On ve benzeri ürünlerde bulunmadığı iddia edilen bazı alüminyum formları insan vücuduna zararlıdır. Ancak bu söylem içme sularında bile bulunan hatta suyu içilebilir hale getiren ve doğada bulunan aluminyumu tamamen zararlı hatta zehirli gibi algılanmasına sebep olmaktadır. Elbette doğada bulunan ve doğal olarak oluşan her madde insan sağlığına faydalı değildir.

  Biz INCIA olarak ürünlerimizde insan sağlığına, yer altı sularına kısacası doğamıza, vücudumuza zarar verecek içerikleri asla kullanmadan ürünlerimizi üretiyoruz. Eğer bu standartları sağlayamazsak o ürünü üretmemeyi tercih ediyoruz.

  INCIA Roll-On’larda potasyum alum yani bu mineral tuzu tamamen doğal haliyle ( kayanın üzerinde oluşan haliyle ) suda çözerek kullanıyoruz. Potasyum alum, insan sağlığına zararsız doğal bir içeriktir. Doğal ürünler konusunda dünyadaki en güvenilir otorite olan ECOCERT tarafından da alumun doğallığı ve güvenli kullanımı onaylanmıştır.

  Potasyum Alum’un faydaları ve içeriği ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  INCIA vücudumuzun kendi doğasından yeniden canlanması için bir fırsat. Biz tüm sorularınızı yanıtlamak için sabırsızlanıyoruz.

  Terlemeye engel olmaz

  Ter kokusunu azaltmak için kullanılan deodorant veya antiperspirantlarda alüminyumun zararlı formları kullanılmaktadır. Bu maddeler ter salgısını sağlayan gözenekleri tıkar. Bu sayede terleme ve terlemeye bağlı ter kokusu oluşumu engellenmektedir. Oysaki terlemek insan vücudu için olması gereken doğal bir süreçtir. INCIA Roll On terlemeye engel olmadan sadece ter kokusuna karşı etki gösterir.

  Cidinizin florası ile uyumludur

  Hassas yapıda olan koltukaltı bölgesi ile uyumlu olması için cildin doğal bir bileşeni olan skualen ve bitkisel gliserin ile desteklenmiştir. Skualen cilt dokusunda doğal olarak bulunan antioksidan bileşendir. Gliserin cildin nem tutma yeteneğini artırarak yıpranmaya karşı koruma sağlar.

  Yapışkan his bırakmaz, kumaşlarda leke bırakmaz

  INCIA Doğal Roll On yüksek miktarda su ihtiva eder bu sebeple yapışkanlık hissini ortadan kaldırır. Giysilerde oluşan beyaz ve sarı lekeler, birçok deodorantta bulunan terlemeyi düzenleyici pudraların kullanımından kaynaklanmaktadır. INCIA Doğal Roll On terlemeyi önlemek adına herhangi bir aktif içermez. Bu sebeple giysiler üzerinde herhangi bir birikme yapmadan bu renklerin oluşumuna sebebiyet vermez.

 • (Okuma süresi 1 dakika)

  Terleme istem dışı gelişen, metabolizmanın doğal bir fonksiyonudur ve sağlıklı insanlarda vücudun su, tuz ve ısı dengesini sağlayan fizyolojik bir olaydır. Terleme sayesinde vücudun aşırı sıcaklarda ısı dengesini korunur. Bir diğer önemli fonksiyonu vücuttaki zehirli maddelerin dışarı atılmasıdır. İnsan vücudundaki üre, ürik asit, tuz ve diğer zararlı maddeler terleme yoluyla dışarı atılır. Böylece vücudun temizlenmesine destek sağlar.

  • Kullanmadan önce iyice çalkayın.
  • Banyo/duş sonrası koltuk altınıza uygulayın.
  • Kıyafetlerinizi deodorant kuruduktan sonra giyin.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.