DOĞAL NE DEMEK?

DOĞAL NE DEMEK?

Bize göre bir ürüne doğal diyebilmek için; sadece katkısız ve saf doğallıkta hammaddelerin, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici eklemeden üretiminin yapılabilmesi gerekir ve bu mümkün olduğunda o ürün “doğal” demektir.

Peki ama nasıl?

Bunun için önce hammaddelerin gerçekten %100 saf ve doğal olduğuna emin olmak gerekiyor. Biz kullandığımız tüm bitkiler, yağlar ve diğer hammaddelerin saf olduğuna emin olmak için BioArge Laboratuvarları’nda testler yapıyor ve INCIA'ya doğal olmayan maddelerin girmesine izin vermiyoruz.

Doğal olduğuna emin olduğumuz hammaddelerle üretime başlıyor ve kişisel bakım, sabun ya da temizlik ürünlerimizi üretirken ihtiyacımız olan tüm koruyucuları, kokuları doğal malzemelerden elde ediyoruz. Patent korumalı buluş ve yöntemlerimiz sayesinde hiç sentetik katkı maddeleri kullanmadan tamamen doğal üretim yapmayı başarıyoruz. Bazı ürün ambalajlarımızda airless ( hava geçirmeyen ) ambalajlar kullanıyoruz. Örneğin; Sabun ambalajlarımızda sabunun çıkış noktasında sıvı sabun bir miktar donuyor ve bunu sizde görebiliyorsunuz. Bu iyi haber çünkü size ve sevdiklerinize zarar verecek koruyucular kullanmadığımızı gösteriyor. Tüm ambalajlarımız doğada %100 geri dönüşüyor. Doğayı çok seviyoruz. Hayvanlar üzerinde test yapmıyor, yeraltı sularını kirletmiyoruz. INCIA'da doğaya karıştığında ona zarar verecek hiç bir madde yok ve olmayacak.

Özetle;

Ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları’nda test ediyor, tamamen katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz.

INCIA'nın doğal ürünlerinin mucizevi etkisinin sırrı bu hassas ve mükemmeliyetçi üretim sürecinde saklı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.