sadsad x
asdasd

Doğal Çok Amaçlı Temizleyici 500ml

INCIA ürünleri sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için üretildi.
Sevdikleriniz için bir iyilik yapın ve INCIA Çok Amaçlı Doğal Sprey Temizleyici'yi incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve BioArge Laboratuvarlarının patent korumalı buluşlarının mümkün kıldığı doğal yöntemlerle üretilen INCIA Doğal Çok Amaçlı Temizleyici lavabo, küvet, klozet gibi tüm yüzeylerde etkili temizlik sağlarken sizi ve sevdiklerinizi korur. Çam reçinesi ile narin ve aktif temizlik sağlar.
Çam reçinesi ile lavabo, klozet, fayans, tezgah ve küvet gibi tüm yüzeylerde etkili hijyen sağlar.(Nasıl?)

Size ve sevdiklerinize zarar vermez. (Nasıl?)

Cildinizin florası ile uyumludur.(Bu Ne Demek?)

Yapay koku ve boya içermez. Hoş ve doğal kokuludur.(Nasıl?)

Kampanya
32,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Zeytinyağı,
 • Hindistan Cevizi Yağı,
 • Palm Çekirdeği Yağı,
 • Hint Yağı,
 • Portakal Kabuğu Yağı,
 • Greyfurt Yağı,
 • Limon Tuzu,
 • Çam Reçinesi,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sülfat, Fosfat, Amonyak, Klor, Sls, Sles, Paraben, Sentetik Koruyucular, Petrol Kimyasalları, Kimyasal Köpürtücüler, Hayvansal Yan Ürünler, Boyalar, Sentetik Kokular içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

Son ürün serbest kostik içermez.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Lavabo, klozet, fayans, tezgah ve küvet gibi tüm yüzeylerde etkili hijyen sağlar

  INCIA Doğal Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici içeriğindeki çam reçinesi ve doğal yağlar doğanın güçlü dezenfektanlarındandır. Bununla birlikte greyfurt ve portakal kabuklarında bulunan d-limonen ve kireci yüzeyden uzaklaştırma özelliği ile bilinen limon tuzu bu formülde bir araya getirilmiştir. Limon tuzu, kireç artıkları oluşabilecek lavobo ve klozet gibi yüzeyleri temizler, yağdan arındırarak doğal parlaklık sağlamaya destektir.

  INCIA Doğal Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici'nin doğal yağlardan oluşan yumuşak yapısı sayesinde lavabo, klozet, fayans, tezgah ve küvet gibi tüm yüzeyleri hassas ve hijyenik bir şekilde temizler.

  Sizi ve sevdiklerinizi korur

  Tamamen doğal bitkisel yağlardan, doğada bulunan boraks mineralinden ve sirkeden oluşan formülü ile tüm yerlerde ihtiyacınız olan hijyeni sağlamayı başardık. Cildinizin doğasına ya da soluduğunuzda solunum yollarınıza zarar verebilecek hiçbir katkı maddasi içeren kir sökücü kullanmadık.

  Cildinizin florası ile uyumludur

  Yüzey temizleyicilerde raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Ve bu maddelerin bir kısmı durulanmasına rağmen cilt katmanında kalıyor ve cildin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getirebiliyor.

  INCIA Doğal Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici'de kullanılan, Super-Fat teknolojisi cildimizin yağ dengesini koruyarak cilt tabakasını korur. Yıkama sonrasında cildin daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. INCIA Doğal Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici'mizin cilt katmanına zarar vermediğini ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik.

  Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

  INCIA Doğal Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici, hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

 • (Okuma süresi 4 dakika)

  INCIA Doğal Çok Amaçlı Temizleyici'yi, sadece bitkisel yağlardan hazırladığımız sabun bazı, narenciyelerden elde edilen yağlar, çam reçinesi ve limontuzu kullandık. En uygun doğal formülü geliştirmek için optimum pH değerine ulaştık. Sadece doğal içeriklerle maksimum temizlik gücü için doğru kostik miktarlarını belirledik. Doğal dezenfektanlar olan çam reçinesi, portakal yağı ve greyfurt yağı kullanarak tüm yüzeylerde temizlik özelliğini arttırdık.

  Bazı yüzey temizleyicilerde, kir sökücü olarak, düşük maliyetli hammaddeler olan amonyak, sülfat çeşitleri, fosfat gibi katkı maddeleri kullanılıyor. Bu maddeler, doğaya zarar verdikleri gibi aynı zamanda cilt ve solunum yolları için pek çok zararlı etkiye sebep olabiliyor.

  INCIA Doğal Çok Amaçlı Temizleyici tümüyle doğal hammaddelerle üretilmiş olmalı. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Zeytinyağı safmı, bitki özleri katkısızmı tespit ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

  Güzel Haber:EDTA vb. tahriş edici sentetik kimyasallar kullanarak yüzeylerde kireç kalıntıları kalmasını engellemeye ihtiyacımız yok. Biz formülümüzü doğal limon tuzu ve benzeri doğal kireç önleyicilerle geliştirdik.

  Güzel Haber: INCIA Çok Amaçlı Sprey Temizleyici tamamen doğal hammaddelerden üretildiği için mevsimsel sıcaklık geçişlerinde görünümü zaman zaman bulanıklaşabilir. Bu durum ürün içeriğinin %100 doğal olduğunun göstergesidir.

  Kıvam arttırıcı olarak bilinen sentetik kimyasallar ya da tuzlar kullanmıyoruz. Doğru oranda sabun/su dengesini sağlayarak gereken kıvamı sağlamayı başardık.

  Raf ömrünü uzatmak için sağlığa zarar verebilecek sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanmamıza gerek yok. INCIA Doğal Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici 'nin bozulmasına, raf ömrünün kısalmasına sebep olacak bakterilerin ürememesi için optimum pH dengesini elde ederek ürünümüzü koruduk ve mikrobiyolojik testlerle bunu gösterdik.

  INCIA Doğal Çok Amaçlı Temizleyici üretilirken ortaya çıkan doğal gliserini tümüyle ürün içeriğinde bırakarak temizleme etkisini arttırdık.

  Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Ellerimize, cildimize temas etmesinin hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

  Yağ ve kirin istenen bölgeden sökülüp atılması ve yüzeyin hijyenik hale gelmesi doğal sabunların en önemli etkisidir. Sabun molekülünün kutuplaşmış iki ucu bulunur. Uzun zincirli hidrokarbon kısmı küçük damlacıklar halinde kirli yağları içine hapseder. Diğer ucu suyu bağlayarak kirli yağların parçalanarak suya geçmesini sağlar. Sabun molekülü ile birbirine bağlanan kirler yıkama, durulama, silme esnasında yüzeyden uzaklaştırılmış olur ve temizlik sağlanır. INCIA Doğal Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici’de kullanılan sabun bazı Super Fat teknolojisi ile üretilmiştir. Bu teknoloji sayesinde ürünün içinde temizleme etkisini artıran doğal gliserin ve yağ oranı yüksek oranda bulunmaktadır.

  INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek. Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca tamamen katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz.

  IKostik, sabunun ham maddesidir. Kostik olmadan sabun yapılamaz. Sabun yapımında kullanılan kostik, sabunda kalan miktarına göre kısa veya uzun vadede cildi tahriş ederek zarar verir. INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun’nda kullandığımız patent korumalı Super Fat teknolojisi ile yağ miktarını arttırarak kostik oranını optimize ettik ve nihai sıvı sabunumuzda serbest halde dolaşan kostik varlığının önüne geçmeyi başardık.

  • INCIA Doğal Çok Amaçlı Temizleyici mermer,fayans,seramik ve ahşap gibi silinebilir tüm yüzeylerde kullanıma uygundur.
  • Yüzeyden 15 - 20 cm mesafeden, doğrudan yüzeye püskürtün.
  • Tüy bırakmayan bir bezle silin.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.