sadsad x
asdasd

Doğal Çok Amaçlı Temizleyici

Her eve lazım ürünler kategorisine giren çok amaçlı temizleyiciler, evlerde pek çok alanın temizliğinde kullanıldıklarından, bu tip ürünlerin seçiminde içeriklerinde yer alan maddelere dikkat edilmesi gerekmektedir. Öyle ki piyasadaki pek çok üründe kimyasal köpürtücü, raf ömrü uzatıcı, renklendirici ve parfüm gibi temizlik performansına etki etmemekle birlikte insan sağlığı ve çevre için de risk oluşturabilecek bileşenler yer almaktadır.

Incia Doğal Ev Temizliği kategorisinde sizlere sunduğumuz, bitkisel içeriğiyle hem cilt hem çevre dostu olan doğal çok amaçlı temizleyici ile, yaşam alanınızdaki pek çok yüzeyin temizliğini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Doğadan Derinlemesine Temizlik…

Incia doğal çok amaçlı temizleyiciyi, evinizdeki lavabo, küvet, klozet, fayans, tezgâh gibi pek çok yüzeyde kullanabilirsiniz. Limon tuzu, portakal kabuğu yağı, çam reçinesi gibi bileşenlerden oluşan %100 doğal içeriği ile etkili bir hijyen sağlayan ürün, cildinize veya soluduğunuzda solunum yollarınıza zarar verebilecek kimyasalları barındırmamaktadır. Doğada %100 geri dönüşümlü gıda tipi ambalaj ile paketlenen ürünün, cilt katmanına zarar vermediği ve mikrobiyolojik açıdan uygun olduğu, yapılan testler ile kanıtlanmıştır.

Doğal çok amaçlı temizleyici ürünümüz, içeriği ve kullanım önerileri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ürünü satın almak isterseniz de, online mağazamız üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz.

INCIA Müşteri Hizmetleri
En kısa sürede cevap vereceğiz.
yazıyor...
INCIA Müşteri Hizmetleri
Merhaba; Mesajınız tarafımıza iletilmiştir. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Çalışma saatlerimiz 09:00 - 18:00 arasındadır. anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
WhatsApp'tan Bilgi Al
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.