sadsad x
asdasd
popup.jpg (346 KB)

Doğal Cilt Temizleyiciler

Yüz temizleyiciler, pek çok kişi için günlük bakım rutinlerinin önemli bir parçası… Bu ürünler düzenli olarak kullanıldıklarından, gösterdikleri etki kadar, içerdikleri bileşenlerin cilde dost, sağlık için risk oluşturmayacak maddeler olması da büyük önem taşıyor.


Incia online mağazasında inceleyebileceğiniz, yağlı ciltler için üretilmiş doğal yüz temizleyici; cildin florası ile %100 uyumlu, insan sağlığı ve uzun vadede çevre için risk oluşturacak kimyasallar içermeyen doğal formülüyle, kişisel bakımınızı içiniz rahat bir şekilde yapmanıza olanak tanıyor!

Cildinizi Bitkisel Yağlarla Besleyin

Incia doğal yüz temizleyici, içeriğinde yer alan Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, çay ağacı yağı gibi bitkisel yağlarla cildinizi temizlerken, aynı zamanda nemlenmesine, daha parlak bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Yapay koku, boya, paraben, silikon gibi maddeleri barındırmayan ürün, içeriğindeki esansiyel bitki özlerinin verdiği doğal ve hoş bir kokuya sahiptir. Düzenli kullanım ile cildinizin yumuşaklığını korumasına ve formda kalmasına katkı sağlayan Incia doğal yüz temizleyici, bu özellikleriyle yağlı bir cilde sahip olan ve mümkün olduğunca doğal bir bakım yapmak isteyen herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir üründür.


Yağlı ciltler için yüz temizleyici ve özellikleri, kullanım önerileri gibi konularda daha detaylı bilgi almak, ve ürünümüzü online olarak güvenli ödeme yöntemleriyle hemen sipariş vermek için, ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.