sadsad x
asdasd
Doğal Çamaşır Makinesi Sabunu

Çamaşırlarınızı etkili bir şekilde temizlerken, sağlığınızı da korumak istemez misiniz?


Çamaşır makinesi sabunu seçimi söz konusu olduğunda, piyasada diğer hemen hemen her temizlik ürününde olduğu gibi oldukça geniş bir çeşitlilik mevcut. Doğru ürün seçiminde ise, ürünün görünürde yaptığı etkili temizlik kadar, içeriğinin cilde ve çevreye olan etkileri de göz önünde bulundurulmalıdır.


Online mağazamız sayfalarında inceleyebileceğiniz doğal çamaşır makinesi sabunu, Incia kataloğundaki tüm ürünler gibi; kimyasal barındırmayan, bitkisel ağırlıklı içeriğiyle hem derinlemesine temizliğe olanak sağlar, hem de sağlığınıza ve çevreye dosttur.


Çamaşırlarınız İçin Doğal, Etkili Temizlik

Hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, sodyum karbonat (çamaşır sodası) gibi bileşenlerin yer aldığı özel formülü ile pamukludan yünlüye, sentetikten ipeğe tüm kumaş çeşitlerinde etkili bir temizlik sağlayan Incia doğal çamaşır makinesi sabunu; sülfat, klor, paraben, petrol kimyasalları, sentetik kokular gibi cildinize ve soluduğunuzda solunum yollarınıza zarar verebilecek, ya da çevre için risk oluşturabilecek bileşenleri içermez. Cildin florası ile tamamen uyumludur. Çamaşırları yumuşatan bu ürün, aynı zamanda doğal ve hoş kokusuyla da sizleri rahatlatır.


Incia doğal çamaşır makinesi sabunu hakkında daha fazla bilgi edinmek, kullanım önerilerini görmek için ürün sayfamıza göz atabilir, dilerseniz ürünümüzü güvenli online ödeme imkânıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.