sadsad x
asdasd
popup.jpg (346 KB)

Doğal Cam Temizleyici

Cam temizleyiciler, düzenli yapılan ev temizliklerinde sık ihtiyaç duyulan ürünler. Siz de rutin olarak kullandığınız bu ürünler ile evinizi temizlerken sağlığınızı da riske atmamak için, doğaya ve cilde dost bileşenler içeren alternatifleri tercih edebilirsiniz.

Kimyasal barındırmayan, bitkisel ağırlıklı kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin yer aldığı online kataloğumuzda keşfedebileceğiniz, evinizdeki cam yüzeylerin temizliğinde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz doğal cam temizleyici ürünümüz ile, daha etkili ve sağlıklı bir temizlik mümkün!

Cam Yüzeyler İçin Doğal, Etkili Temizlik

Incia doğal cam temizleyici; portakal yağı, Hindistan cevizi yağı, sirke, greyfurt yağı ve etkili temizleme özelliğiyle bilinen doğal bir mineral olan boraks gibi bileşenlerden oluşan içeriği ile, cam yüzeyler için oldukça etkili bir temizlik sunmaktadır. Evlerde pencerelerin yanı sıra televizyon, ayna gibi tüm cam yüzeylerde tercih edebileceğiniz ürün; SLS, SLES, sentetik koruyucu, kimyasal köpürtücü, parfüm gibi bileşenler içermemektedir, ve cildinizin doğal florası ile %100 uyumludur.

Doğal cam yüzey temizleyici, içeriği ve kullanım önerileri gibi konularda daha detaylı bilgi almak için ürün sayfamızı inceleyebilir, ürünü güvenli online ödeme ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.