sadsad x
asdasd

Doğal Bulaşık Sabunu 500ml

INCIA ürünleri sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için üretildi.
Sevdikleriniz için bir iyilik yapın ve INCIA Doğal Sıvı Bulaşık Sabunu'nu incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve BioArge Laboratuvarlarının patent korumalı buluşlarının mümkün kıldığı doğal yöntemlerle üretilen INCIA Doğal Sıvı Bulaşık Sabunu, bulaşıklarınızı etkili şekilde temizlerken sizi ve sevdiklerinizi korur. Hindistan cevizi yağı içeren doğal formülü ile elleri korur, pırıl pırıl temizlik sağlar. INCIA ile bulaşıklarınızı eldiven kullanmadan yıkayabilirsiniz.
Hindistancevizi yağı ve doğal formülü ile tüm bulaşıklarınızı etkili bir şekilde temizler.( Nasıl?)

Ellerinize ihtiyacı olan bakımı sağlar. ( Nasıl? )

Cildinizin florası ile uyumludur(Bu Ne Demek?)

Yapay koku ve boya içermez. Hoş ve doğal kokuludur.(Nasıl?)

Kampanya
28,50 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Zeytinyağı,
 • Hindistan Cevizi Yağı,
 • Hint Yağı,
 • Sirke,
 • Portakal Yağı,
 • Greyfurt Yağı,
 • Gliserin,
 • Karbonat,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sülfat, Fosfat, Amonyak, Klor, Sls, Sles, Paraben, Sentetik Koruyucular, Petrol Kimyasalları, Kimyasal Köpürtücüler, Hayvansal Yan Ürünler, Boyalar, Sentetik Kokular içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

Son ürün serbest kostik içermez.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (1)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tüm bulaşıklarınızı etkili bir şekilde temizler

  İçeriğinde bulunan hindistancevizi yağı, zeytinyağı, doğal antiseptik olan d-limonence zengin portakal ve greyfurt yağları kirleri bulaşıklardan arındırarak hijyenik temizlik sağlar. Doğal formülde yer alan karbonat ve sirke bulaşıklardan yağların çözülmesine ve kötü kokuların uzaklaştırılmasına yardım eder.

  INCIA Doğal Bulaşık Sabunu tamamen doğal içeriği sayesinde bulaşıklarınızı temizlerken size ve doğaya hiçbir zarar vermez. Bulaşıklarınızı güvenle temizlerken ellerinizi korur.

  Ellerinize ihtiyacı olan bakımı sağlar

  İçeriğinde yer alan zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı gibi doğal yağlar cilt için faydalı olan vitamin ve mineralleri yüksek oranlarda içerir. Ayrıca kullanılan yağların yumuşatıcı, nemlendirici, dezenfekte edici etkilere sahip olması, cildiniz için gerekli olan özenli bakımı sağlar. Bulaşıklarınızı eldivensiz de güvenle yıkayabilirsiniz.

  Cildinizin florası ile uyumludur

  Bulaşık sabunlarında raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Ve bu maddelerin bir kısmı durulanmasına rağmen cilt katmanında kalıyor ve cildin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getirebiliyor.

  INCIA Doğal Bulaşık Sabunu’nda kullanılan, Super-Fat teknolojisi cildimizin yağ dengesini koruyarak cilt tabakasını korur. Yıkama sonrasında cildin daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. INCIA Doğal Bulaşık Sabunu’muzun cilt katmanına zarar vermediğini ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik.

  Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

  INCIA Doğal Bulaşık Sabunu, hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

 • (Okuma süresi 4 dakika)

  INCIA Doğal Bulaşık Sabunu geliştirirken sadece hindistancevizi, hint ve zeytinyağından hazırladığımız sabun bazı, sirke, doğal gliserin, karbonat ve narenciyelerde bulunan yağları kullandık. En uygun doğal formülü geliştirmek için optimum pH değerine ulaştık. Sadece doğal içeriklerle maksimum temizlik gücü için doğru kostik miktarlarını belirledik. Doğal dezenfektanlar olan sirke, portakal yağı ve greyfurt yağı kullanarak bulaşıklarda temizleme etkisini artırdık. Böylece hiç sentetik katkı maddesi kullanmadan temizlik etkisini güçlendirirken doğaya ve sağlığa zarar vermesinin önüne geçtik.

  INCIA Doğal Bulaşık Sabunu tümüyle doğal hammaddelerle üretilmiş olmalı demiştik. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Zeytinyağı safmı, bitki özleri katkısızmı tespit ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

  Güzel Haber: INCIA Doğal Bulaşık Sabunu tamamen doğal hammaddelerden üretildiği için mevsimsel sıcaklık geçişlerinde sabunun görünümü zaman zaman bulanıklaşabilir. Bu durum ürün içeriğinin %100 doğal olduğunun göstergesidir.

  Kıvam arttırıcı olarak bilinen sentetik katkı maddeleri kullanmadık. Doğru oranda sabun/su dengesini sağlayarak gereken kıvamı oluşturmayı başardık.

  Güzel Haber: INCIA doğal sıvı bulaşık sabun ambalajlarında sabunun çıkış noktasında donma olabilir. Bu durum ürün içeriğinde kıvam arttırıcı kullanılmadığının göstergesidir.

  Güzel Haber: EDTA v.b. Tahriş edici sentetik kimyasallar kullanarak lavabo gibi yüzeylerde kireç kalıntıları kalmasını engellemeye ihtiyacımız yok. Biz formülümüzü sirke, karbonat ve benzeri doğal kireç önleyicilerle geliştirdik.

  Güzel Haber: İçeriğinde hiçbir sentetik kimyasal madde olmayan, temizleme gücünü tamamen doğal bitkisel yağlardan alan İncia Doğal Sıvı Bulaşık Sabunu ile yıkadığınız bulaşıkları durulamak için litrelerce su tüketmenize gerek yok. Tamamen doğal olduğu için bulaşıklarınızda kimyasal kalıntılar kalmaz, sağlığınızı ve doğamızı tehdit eden hiçbir etki bırakmaz. Böylece daha az su kullanarak doğayı korumaya yardımcı olursunuz.

  Raf ömrünü uzatmak için sağlığa zarar verebilecek sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanmamıza gerek yok. INCIA Doğal Bulaşık Sabununun bozulmasına, raf ömrünün kısalmasına sebep olacak bakterilerin ürememesi için optimum pH dengesini elde ederek ürünümüzü koruduk ve mikrobiyolojik testlerle bunu gösterdik.

  INCIA Doğal Bulaşık Sabunu üretilirken ortaya çıkan doğal gliserini tümüyle ürün içeriğinde bırakarak bulaşıkları temizleme ve cildi nemlendirme etkisini arttırıyoruz.

  Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Ellerimize, cildimize temas etmesinin hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

  Bazı sıvı bulaşık sabunlarında (doğal ya da zeytinyağlı gibi ifadeler kullanılsa bile) köpürme kapasitesi çok yüksek olan SLES, SLS vb.gibi kimyasal köpürtücüler kullanılıyor. Ancak köpürme kapasitesi ile temizleme özelliği doğru orantılı değildir. Hatta tahriş edici özelliği olan bu kimyasal köpürtücülerin düşük miktarlarda kullanılması bile insan sağlığına olumsuz etkiler yaratabilmektedir.

  Doğal bulaşık sabunlarında sentetik köpürtücü ajanların (SLES, SLS vb.) oluşturmuş oldukları köpürme kapasiteleri yakalanamaz. Ancak temizleme işlemini oluşan köpük değil, ürünün içinde bulunan doğal bitkisel yağlar ve diğer doğal bileşenler gerçekleştirmektedir.

  Yağ ve kirin istenen bölgeden sökülüp atılması ve yüzeyin hijyenik hale gelmesi doğal sabunların en önemli etkisidir. Sabun molekülünün kutuplaşmış iki ucu bulunur. Uzun zincirli hidrokarbon kısmı küçük damlacıklar halinde kirli yağları içine hapseder. Diğer ucu suyu bağlayarak kirli yağların parçalanarak suya geçmesini sağlar. Sabun molekülü ile birbirine bağlanan kirler yıkama, durulama esnasında yüzeyden uzaklaştırılmış olur ve temizlik sağlanır. INCIA Doğal Bulaşık Sabunu Super Fat teknolojisi ile üretilmiştir. Bu teknoloji sayesinde ürünün içinde temizleme etkisini artıran doğal gliserin ve yağ oranı yüksek oranda bulunmaktadır.

  INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek. Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca tamamen katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz.

  IKostik, sabunun ham maddesidir. Kostik olmadan sabun yapılamaz. Sabun yapımında kullanılan kostik, sabunda kalan miktarına göre kısa veya uzun vadede cildi tahriş ederek zarar verir. INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun’nda kullandığımız patent korumalı Super Fat teknolojisi ile yağ miktarını arttırarak kostik oranını optimize ettik ve nihai sıvı sabunumuzda serbest halde dolaşan kostik varlığının önüne geçmeyi başardık.

  • NCIA Doğal Sıvı Bulaşık Sabunu tabak, tencere, tava, porselen ve cam bardakları elde yıkamak için kullanılır.
  • Lekesiz, parlayan bulaşıklar için sıcak suyla kullanılması önerilir.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?
Her zaman yanımda ferahlatıcı bir koku taşımayı seviyorum, özellikle parfüm ve deodorantlara alerjim çıkınca esansiyel yağların tazelenmek için iyi bir alternatif olduğunu buldum. Incia'nın ürünü hem ambalajı ile yanımda taşımak için ideal, hem de esasniyel yağların karışımı ile harika bir kokuya sahip. Tavsiye ediyorum.
İncia ürünleri ile 2017 yılında tanıştım, ilk aldığım ürün bulaşık deterjanı idi. İlk kullandığımda market ürünü deterjanlardan ne kadar farklı olduğunu gördüm ve asla ve asla vazgeçmeyeceğim bir ürün haline geldi. Yıkadığım herhangi bir bulaşığa yapışmıyor, elimde - bulaşıkta hiç kalıntı bırakmıyor, kokusuz ve benim için en önemlisi: fincanlardaki çay / kahve lekelerini en etkili ve kolay şekilde çıkarıyor. Köpürmüyor, ama köpürmenin temizlik anlamına gelmediğini sanırım çoktan öğrendik... Incia ürünlerini çok seviyorum. Umarım 100 yıllık bir markanız olur. sevgiler.
Incia ailesine tekrar teşekkür ediyorum. Yuz yıkma jeli mükemmel. Yaklasık 4 gündür kullanıyorum. daha önce doğal diye aldığım bir Kaşımın birinde kepeklenme yaptı. Ama ben o ürünün yaptıgını düşünmemiştim. Kulladığımda da çok da ürün bana güzel gelmemişti. Sizin diğer kullandığım ürünlerinizden memnun olduğum için yüz yıkama jelinizi de şipariş ettim.4 .günümde yani bugün farkettim ki kaşımdaki kepeklenme gitmiş. Tekrardan teşekkür ederim böyle güzel bir ürün ortaya çıkardığınız için. Sinem AYSU ÇİRİŞOĞLU
Elimin üzerinde, disarida kullanmak zorunda kaldigimiz köpük sivi sabunlarin devamli tetikledigi bir egzama problemim var. Egzamaniz varsa bilirsiniz ki o bölge inanilmaz kasinir. Sonra kizariklik, yara ve kötü bir görüntü de cabasi.. Ürününüzü bir tavsiye üzerine satin aldim. Ve iyi ki almisim. Kasintimi gecirip, kizarikligi aninda alıyor. Acil durum ürünüm sürekli cantamda. Yogun nemlendiricili sivi sabununuzdan da cok memnunum. Tüm kullanıcılara tavsiye ederim.
Çok iyi bir ürün, tavsiye ediyorum.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.