sadsad x
asdasd

Doğal Bulaşık Sabunu

Bulaşık sabunları, bulaşıklarını elde yıkayanların düzenli olarak kullandığı, sık ihtiyaç duyulan temizlik ürünleri... Bu ürünlerin seçiminde, gıda ürünlerini tüketirken kullanılan tabak, bardak, çatal – bıçak gibi araçları ne kadar etkili bir şekilde temizledikleri kadar, cilde ne gibi etkileri olduğu da göz önüne alınmalıdır.

Incia online mağazasında keşfedebileceğiniz doğal bulaşık sabunu, zararlı kimyasalları barındırmayan, laboratuvarda test edilmiş bitkisel içeriğiyle etkili bir temizliği mümkün kılarken, cildiniz ve çevre için de herhangi bir risk oluşturmaz.

Daha Temiz Bulaşıklar, Daha Sağlıklı Eller…

Online mağazamızda detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz Incia Doğal Bulaşık Sabunu; paraben, klor, petrol kimyasalları, sentetik koku, kimyasal köpürtücü gibi hem cildiniz hem de çevre için risk oluşturabilecek bileşenleri içermemektedir. Cildinizin doğal florası ile %100 uyumlu olan, bulaşık eldiveni takmadan da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürün; Hindistan cevizi yağı, greyfurt yağı, zeytinyağı gibi bitkisel yağların ağırlıkta olduğu içeriğiyle, tüm bulaşıkları etkili bir şekilde temizlerken, ellerinize de bakım etkisi gösterir.

Incia doğal bulaşık sabunu, içeriği, etkileri ve kullanım önerileri gibi konularda detaylı bilgi almak için ürün sayfamızı ziyaret edebilir, yine bu sayfadan ürünümüzü online olarak yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.