sadsad x
asdasd

Doğal Aromaterapi Ürünleri

Bitkisel yağlar kullanılarak üretilmiş Aromaterapi serisi ürünleri; %100 doğal formülleri, ferahlatıcı kokuları ve cildi besleyici etkileri ile hayat kalitenizi yükseltecek zevkli bir kişisel bakımı mümkün kılıyor.

Vücudunuza Hak Ettiği İlgili Gösterin

Yoğun iş takvimi, yüksek tempolu şehir yaşantısı ve çeşitli faktörlerin etkisiyle ortaya çıkan stres, hem bedeninizi hem de zihninizi yıpratabilir. Eğer modern yaşamın yorucu temposunun sizi de etkilediğini düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan rahatlamayı doğal Aromaterra yağlarımızda bulabilirsiniz.

Bitkilerden elde edilen tamamen saf uçucu yağlar ile formüle edilmiş olan; kimi cildinizi yenileyecek, kimi de rahatlamanıza yardımcı olacak yağ çeşitlerinin yanı sıra, çay ağacı yağının etkisi ile sivilce oluşumunu azaltacak Sebum Kiti ve hassas, kuru ciltleri besleyecek Rahatlatıcı Egzaderm Kiti gibi ürünleri de online mağazamız sayfalarında keşfedebilirsiniz.

Paraben, silikon, parafin gibi sentetik maddeler ya da boya içermeyen, cilt florası ile tamamen uyumlu olan ürünlerimiz, doğada %100 geri dönüşümlü ambalajlarda üretilmiştir. Ürünlerimiz, içerikleri ve etkileri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili ürün sayfalarını ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme yöntemleri ve güvenli online alışveriş imkânıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.