sadsad x
asdasd

Doğal Aromatik Yağlar

Bitkisel yağlar kullanılarak üretilmiş doğal aromaterra serisi; %100 doğal formülleri, ferahlatıcı kokuları ve cildi besleyici etkileri ile hayat kalitenizi yükseltecek zevkli bir kişisel bakımı mümkün kılıyor. İhtiyacınıza yönelik Incia Aromaterra doğal aromatik yağlar ile hayatınıza keyifli pratik çözümler getirebilirsiniz. 

Aromaterra Aromatik Yağ Serisi ile farklı ihtiyaçlara doğal çözümler Incia’da.


Aromaterra  Huzurlu Bebek (Colicaid™) Doğal Aromatik Yağ, içeriğindeki doğal Misk Adaçayı Yağı, Jojoba Yağı ve Doğal E Vitamin ile bebeklerin rahatlamasına yardımcı olur. Çelik bilyeli başlığı ile ayak altlarına kolayca masaj yapılarak uygulanır. 


Aromaterra Kış Kalkanı Doğal Aromatik Yağ, içeriğindeki Okaliptus Yağı, Limon Yağı, Kekik Yağı, Çay Ağacı Yağı, Tatlı Portakal Yağı, Çin Tarçını Yağı, Kafur Yağı, Doğal E Vitamini, Jojoba Yağı ile cildinizde etkileyici bir koruma kalkanı oluşturur. Burun ucuna sürülerek kullanılması tavsiye edilir. 


Aromaterra Baştan Sona İyilik (Migra Relief™) Doğal Aromatik Yağ ise Nane,, Melez Lavanta,, Keklik Üzümü ve Jojoba Yağlarının karışımı ve Doğal E Vitamini ile özellikle ferahlık hissi vererek, baş ve boyun çevresinde oluşan hassasiyetlerin azaltılmasına destek olur. Şakak ve alın bölgesine özel çelik bilyesi yardımı ile sürülmesi önerilir. 


Aromaterra Kusursuz Güzellik (Sebum Corrector™) Doğal Aromatik Yağ, yağlı ciltlerin sebum dengesini düzenleyici bitkisel uçucu yağlara sahiptir. Roman Papatyası Yağı, Lavanta Yağı, Kafur Yağı, Çay Ağacı Yağı, Atlantik Sedir Ağacı Yağı, Jojoba Yağı gibi çok kıymetli uçucu yağlar ile formüle edilmiştir.


Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş (Egzaderm™), çok kuru ciltlerin yoğun nem ihtiyacını  gidermeye yardımcı olur. Kızarıklık, döküntü oluşumunu engellemeyi destekleyici bir yağ karışımı olarak kullanılabilir.


Bitkilerden elde edilen tamamen saf uçucu yağlar ile formüle edilmiş olan; kimi cildinizi yenileyecek, kimi de rahatlamanıza yardımcı olacak yağ çeşitlerinin yanı sıra; çay ağacı yağı ürününün etkisi ile sivilce oluşumunu azaltacak, sebum kiti hassas ve kuru ciltleri besleyecek, rahatlatıcı egzaderm kiti gibi ürünleri de online mağazamız sayfalarında keşfedebilirsiniz.


Paraben, silikon, parafin gibi sentetik maddeler ya da boya içermeyen, cilt florası ile tamamen uyumlu olan ürünlerimiz, doğada geri dönüşümlü ,plastik olmayan gıda ambalajları ile üretilmiştir. Ürünlerimiz, içerikleri ve etkileri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili ürün sayfalarını ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme yöntemleri ve güvenli online alışveriş imkânıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz! Aromatik yağlar ve diğer ürünleri incelemek için hemen sayfamıza göz atın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.