sadsad x
asdasd
Yeni Ürün

Çocuklar İçin Zeytinyağlı Köpük Sabun 200ml

INCIA ürünleri sizin için ve sevdiklerinizin sağlığı için üretildi.
Sevdikleriniz için bir iyilik yapın veINCIA Çocuklar İçin Zeytinyağlı Doğal Köpük Sabunu  incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Tamamen tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve patent korumalı buluşlarımızla üretilenINCIA Çocuklar İçin Zeytinyağlı Doğal Köpük Sabun ellerinizi cildinizin doğal florasına zarar vermeden temizler. İçeriğindeki doğal bileşenlerle cildinizin nemlenmesini, daha parlak görünmesini sağlar. Badem yağı ile tam koruma sağlar ve yumuşacık bir his bırakır.
Badem Yağı ve zengin doğal içeriğiyle hassas ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlar. ( Nasıl?)

Temizlerken nemlendirir, cildinizin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. ( Nasıl? )

Temizlerken nemlendirir.(Nasıl?)

Cildinizin florası ile uyumludur.(Bu Ne Demek?)

Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki doğal esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)
Kampanya
19,20 TL
32,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Saf Zeytinyağı,
 • Hindistan Cevizi Yağı,
 • Sirke,
 • Hint Yağı,
 • Gliserin,
 • Tatlı Badem Yağı ,
 • Aynı Sefa Yağı,
 • Biberiye Yağı,
 • Portakal Yağı,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; mineral yağ, silikon, paraben, sentetik koruyucular, petrol kimyasalları, kimyasal köpürtücüler, boyalar, sentetik kokular içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

Son ürün serbest kostik içermez.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Badem yağı ve zengin doğal içeriğiyle hassas ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlar

  Saf zeytinyağı ile birlikte E vitamini açısından zengin olan tatlı badem yağı antioksidan etkisi ile cildi çevresel faktörlere karşı korur. Badem yağı dış etkenlere karşı savunma kalkanı oluşturarak deride oluşan kuruma ve çatlamalara çözüm üretir. Cildi temizlerken yumuşak bir his bırakır. Aynısefa, Hint ve hindistancevizi yağları ile güçlendirilen köpük sabun cildi ferahlatır, rahatlatır.

  Cildinizi temizlerken nemlendirir, daha parlak ve canlı görünmesini sağlar

  INCIA Doğal Sıvı Sabunlarda kullanılan, Super-Fat teknolojisi cildinizin yağ dengesini koruyarak cilt tabakasını korur. Bu özel teknoloji sayesinde doğal gliserin sabun içinde tutulur ve elleri aktif bir şekilde nemlendirir, yıkama sonrasında cildin daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

  Ayrıca INCIA Zeytinyağlı Doğal Köpük Sabun’da bulunan hint yağı ve sirke canlılığa ve parlaklığa olumlu yönde etki eder.

  Cildinizin florasına uyumludur

  Bazı sıvı sabunlarda köpürme ajanı olarak SLES,SLS gibi maddeler ve raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılır. Bu maddelerin bir kısmı durulanmasına rağmen cilt katmanında kalır ve cildin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getirir.

  INCIA Zeytinyağlı Doğal Köpük Sabun Sabun’da Super-Fat teknolojisi kullanılmaktadır. Super-Fat teknolojisi sayesinde bitmiş üründe cildi tahriş eden serbest kostik bulunmaz ve doğal bitkisel yağlar maksimum düzeyde tutularak cildin sebum tabakası korunur. Doğal gliserinin sabun içinde tutulması yıkama sonrasında cildin daha nemli, parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. INCIA Zeytinyağlı Doğal Köpük Sabun’umuzun cilt katmanına zarar vermediğini ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik. Ayrıca içeriğindeki tatlı badem, aynısefa, hint yağı ve gliserin gibi diğer doğal bileşenler ile de nemlendirme etkisini olumlu yönde arttırmaktayız.

  Sentetik koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

  INCIA Zeytinyağlı Doğal Köpük Sabunu hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

 • (Okuma süresi 4 dakika)

  INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabunu geliştirirken sadece bitkisel yağlar kullanarak patent korumalı Süper-Fat teknolojisini kullandık. En uygun doğal formülü geliştirmek için optimum pH değerine ulaştık. Sadece doğal içeriklerle maksimum temizlik gücü için doğru kostik miktarlarını belirledik ve son üründe bulunmamasını sağlayabildik. Yüksek miktar bitkisel yağ ve doğal gliserini sabun içinde bırakarak, temizlerken cildi koruyan bir sabun yaptık. Doğal dezenfektan olan lavandin yağını kullanarak temizleme etkisini artırdık. Böylece hiç sentetik katkı maddesi kullanmadan temizlik etkisini güçlendirirken doğaya ve sağlığa zarar vermesinin önüne geçtik.

  INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabunu tümüyle doğal hammaddelerle üretilmiş olmalı demiştik. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Zeytinyağı saf mı, bitki özleri katkısız mı tespit ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

  Güzel Haber: INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun tamamen doğal hammaddelerden üretildiği için mevsimsel sıcaklık geçişlerinde sabunun görünümü zaman zaman bulanıklaşabilir. Bu durum ürün içeriğinin %100 doğal olduğunun göstergesidir.

  Kıvam arttırıcı olarak bilinen sentetik katkı maddeleri ya da tuzlar kullanmadık. Doğru oranda sabun/su dengesini sağlayarak gereken kıvamı oluşturmayı başardık.

  Güzel Haber: INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun ambalajlarında sabunun çıkış noktasında donma olabilir. Bu durum ürün içeriğinde kıvam arttırıcı kullanılmadığının göstergesidir.

  EDTA v.b. tahriş edici sentetik katkı maddeleri kullanarak lavabo gibi yüzeylerde kireç kalıntıları kalmasını engellemeye ihtiyacımız yok. Biz sirke ve benzeri doğal kireç önleyicilerle formülümüzü geliştirdik.

  Raf ömrünü uzatmak için sağlığa zarar verebilecek sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanmamıza gerek yok. INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabunun bozulmasına, raf ömrünün kısalmasına sebep olacak bakterilerin ürememesi için optimum pH dengesini elde ederek ürünümüzü koruduk ve mikrobiyolojik testlerle bunu gösterdik. INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun üretilirken ortaya çıkan doğal gliserini tümüyle ürün içeriğinde bırakarak temizleme ve cildi nemlendirme etkisini arttırdık.

  Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

  Bazı sıvı el sabunlarında (doğal ya da zeytinyağlı gibi ifadeler kullanılsa bile) köpürme kapasitesi çok yüksek olan SLES, SLS vb.gibi kimyasal köpürtücüler kullanılıyor. Ancak köpürme kapasitesi ile temizleme özelliği doğru orantılı değildir. Hatta tahriş edici özelliği olan bu sentetik köpürtücülerin düşük miktarlarda kullanılması bile insan sağlığına olumsuz etkiler yaratabilmektedir.

  Doğal el sabunlarında sentetik köpürtücü ajanların (SLES, SLS vb.) oluşturmuş oldukları köpürme kapasiteleri yakalanamaz. Zaten temizleme işlemini oluşan köpük değil, ürünün içinde bulunan doğal bitkisel yağlar ve diğer doğal bileşenler gerçekleştirmektedir.

  Kirin ve yağın istenen bölgeden sökülüp atılması sabunların en büyük temizleme etkisidir. Sabun içerisinde bulunan uzun zincirli hidrokarbon kısmı küçük damlacıklar halinde kirleri içine hapseder. Sabun moleküllerinin diğer ucundaki kutuplaşmış uçlar ise kirlerin miseller halinde suya geçmesini sağlar. Durulama esnasında kirleri barındıran küçük damlacıklar temizlenecek yüzeyden uzaklaştırılarak istenilen bölge temizlenir. Ayrıca sabunun içerisinde bulunan doğal lavandin,hint yağları ve sirke cildin kirlerden arındırılmasına yardımcı olur.

  Aslında evde de doğal sabun yapabilirsiniz, peki bizim farkımız nedir? 
INCIA sabunlarının tamamında patent korumalı Super-Fat teknolojisi kullanmaktadır. Bu proses geleneksel doğal sabun üretimine benzemekle birlikte, kullanılan tüm hammaddelerin güvenilirliği analiz edilerek prosese dahil edilmesi önceliktir. Sabunların optimum pH dengesi yakalanarak yağ miktarı ve kostik oranı optimize edilir, kıvamı sadece sabun:su oranı ile sağlanır, doğal gliserin içerikte bırakılır ve son üründe serbest kostik içermemesi sağlanır..

  Evde sabun üretirken yukarıda bahsettiğimiz standartları sağlamak ve hammadde analizlerini gerçekleştirmek mümkün olmadığı için üretilen sabun doğal içerikli olmasına rağmen formülün doğru şekilde optimize edilmesi teknik olarak çok zor hatta mümkün değildir.

  INCIA doğal sıvı sabunlarını; evde kendi gözlerinizle görerek ürettiğiniz sabunlar kadar doğal içerikte ve aynı zamanda bilim insanları tarafından formülize edilerek doğru oranların uzun çalışmalarla sağlanabildiği, koruyucu ve sentetik katkı maddesi kullanılmayan patent korumalı yüksek teknoloji ile üreterek, herkesin kolay ulaşabilmesini ve gönül rahatlığıyla kullanabilmesini hedefledik.

  IKostik, sabunun ham maddesidir. Kostik olmadan sabun yapılamaz. Sabun yapımında kullanılan kostik, sabunda kalan miktarına göre kısa veya uzun vadede cildi tahriş ederek zarar verir. INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun’nda kullandığımız patent korumalı Super Fat teknolojisi ile yağ miktarını arttırarak kostik oranını optimize ettik ve nihai sıvı sabunumuzda serbest halde dolaşan kostik varlığının önüne geçmeyi başardık.

  • Elinizi ıslatın.
  • Uygun bir miktar (1-2 Pompa) INCIA Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabundan avucunuza alın.
  • Avucunuzu ovuşturarak 20- 25 saniye köpürtün.
  • Bol su ile nazikçe durulayın.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.