sadsad x
asdasd

Bergamot & Limonlu Dudak Besleyici 6g

Tamamen doğal bileşenlerle üretilen INCIA Bergamot Limonlu %100 Doğal Dudak Besleyici, içeriğindeki doğal yağlar, bitkiler ve saf balmumu sayesinde kurumuş ve çatlamış dudakları doğal yollarla nemlendirir. Shea yağının besleyici etkisi ile dudaklarınızın gün boyunca yumuşacık kalmasını sağlar.
INCIA ürünleri sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için üretildi. Sevdikleriniz için bir iyilik yapın ve Bergamot Limonlu %100 Doğal Dudak Besleyici'yi incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Shea yağı ve zengin içeriği ile dudaklarınızı derinlemesine nemlendirir. ( Nasıl?)

Dudaklarınızdaki kuruma ve çatlakların bakımına destek sağlar. ( Nasıl? )

Yeni çatlak oluşumunu engellemeye yardım eder.( Bu Ne Demek? )

Dudaklarınızı hava koşulları gibi çevresel etkenlere karşı korur. (Bu Ne Demek?)

Cildinizin florası ile uyumludur.(Bu Ne Demek?)

Yapay koku ve boya içermez. Bergamot ve limon yağı özleri ile hoş ve doğal kokar.(Nasıl?)

Kampanya
35,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Shea Yağı,
 • Hindistan Cevizi Yağı,
 • Kayısı Çekirdeği Yağı,
 • Hint Yağı,
 • Balmumu,
 • E Vitamini,
 • Bergamot Yağı,
 • Limon Yağı,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; mineral yağ, silikon, sentetik emülgatör, boya, paraben ve diğer sentetik koruyucular içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Shea yağı ve zengin içeriği ile dudaklarınızı derinlemesine nemlendirir

  İçeriğindeki Shea yağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı, kayısı çekirdeği yağı dudaklarınız için faydalı olan tüm bileşenleri yüksek oranlarda içerir. Shea yağı özellikle cildi nemlendiren ve yumuşatan yağ asitlerince ve antioksidan vitaminler açısından oldukça zengindir. Çok önemli bir diğer bileşen doğal balmumudur. Arıların ürettiği %100 doğal balmumu sayesinde dudaklar kazandığı nemi kaybetmez ve gün boyu sürekli yumuşak kalır.

  Dudaklarınızdaki kuruma ve çatlakların bakımına destektir

  Dudaklardaki kuruluk ve çatlağın sebebi dudaklarımızda yağ bezlerinin olmaması, nemini çabuk kaybetmesi ve kendini koruyamamasıdır. Cilt hücrelerinin ihtiyaç duyduğu vitamin ve yağ asitlerince zengin Shea yağı ve diğer bitkisel yağlar hücreleri besler ve bakımına destek olur. Hint ve Hindistan cevizi yağlarıyla ihtiyacı olan neme kavuşan dudaklar yumuşar. Çatlayan dudaklar pürüzsüzleşir.

  Yeni çatlak oluşumunu engellemeye yardım eder

  INCIA Bergamot Limonlu %100 Doğal Dudak Besleyici ürünümüzde kullandığımız Shea yağı ve diğer bitkisel yağlar antioksidan kapasitesi yüksek olan E vitamini ve esansiyel yağ asitlerini çok miktarda içerir. Savunma kalkanı güçlü olan arı balmumu ve zengin bitkisel yağlar sayesinde yeni çatlakların oluşumuna izin verilmez. Dudaklar gün boyu canlı ve parlak kalır.

  Dudaklarınızı hava koşulları gibi çevresel etkenlere karşı korur

  Sadece doğal bitkisel yağlarla ürettiğimiz dudak besleyicinin içeriğindeki shea yağı, dudaklarda bir film tabakası oluşturarak cildi dış etkilerden koruyor. Yararlı yağları dudaklarınıza hapsederek nem kaybını önleyen doğal balmumu ise sıcak,soğuk hava, aşırı güneş gibi çevresel şartların dudaklarınıza zarar vermesini önler. Mevsim geçişlerinde ve soğuk havalarda dudaklarınızın nemli kalmasını sağlayarak onları korur.

  Cildinizin florası ile uyumlu

  Bazı dudak balzamlarında kömür katranından yapılan sentetik renk verici maddeler, nem koruyucu olarak parafin ve sentetik wax gibi katkı maddeleri kullanılmaktadır. Ne yazık ki yapılan çalışmalar bu maddelerin bazılarının sağlığa olumsuz etkileri olan ağır metal tuzları içerdiğini ve kanserojen olabildiğini gösteriyor.

  INCIA %100 Doğal Dudak Besleyici ürünlerinde hiçbir sentetik katkı maddesi kullanmadık. İçeriğinde ki tüm bitkisel yağların, sadece doğal yöntemlerle yetiştirilmiş bitkilerden geldiğini ve kullandığımız balmumunun %100 doğal arı balmumu olduğunu Bioarge Laboratuarları'nda test ediyor ve cildimizin doğasına uygun ürünler sunuyoruz.

  Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

  %100 doğal dudak nemlendiricilerimiz hiçbir sentetik boya ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden , rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor. INCIA %100 Doğal Dudak Besleyici bergamot ve limon yağlarından gelen hoş ve doğal kokuludur.

 • (Okuma süresi 2 dakika)

  Dudaklar kendi kendine yağ üretme yeteneğine sahip değildirler. Çünkü vücudun pek çok bölgesinin aksine dudaklarımızda yağ bezleri yoktur. Canlı, yumuşak ve sağlıklı dudaklar için dışarıdan nem desteği sağlamak şarttır. Ancak bununla birlikte mevcut nemi de korumak, nemi dudaklara hapsederek gün boyu kurumasını ve çatlamasını engellemek gerekir.

  Ne yazık ki bazı dudak balzamları cildin doğasına ve doğanın kendisine uymayan düşük maliyetli sentetik wax, silikon, parafin gibi hammaddeler içerebiliyor. Bu maddelerin verdiği zararların boyutlarını öğrenmek için mutlaka araştırmanızı öneriyoruz.

  Güzel Haber: INCIA Portakallı %100 Doğal Dudak Besleyiciyi geliştirirken sadece %100 arıların ürettiği balmumunu ve doğal, bitkisel yağları kullandık. Böylece hiç sentetik katkı maddesi kullanmadan, doğayı ve sağlığı koruyarak nemi dudaklara hapsetmeyi ve gün boyu nemli kalmasını başardık. Çünkü bizim için %100 doğal demek hiç sentetik katkı maddesi yok demek.

  Dudaklara sürülen ruj veya koruyucular genellikle ağız içine girebilmekte ve yutulabilmektedir. Sentetik katkı maddeleri içeren bu karışımları yutmak sağlık açısından istenen bir durum değildir. Bizim dudak koruyucularımızda kullandığımız içeriğin tamamı arıların ürettiği balmumu ve shea yağı, hindistancevizi yağı, kuşburnu yağı gibi yenilebilir bitkisel yağlardan oluşmaktadır.

  Kozmetik ürünlerde, hoş koku vererek ürünü daha cazip hale getirmek için sentetik olarak üretilen koku verici katkı maddeleri kullanılabiliyor. INCIA olarak biz doğal uçucu yağlar kullanarak koku elde ediyoruz. Doğal uçucu yağları elde ederken kimyasal yöntemler yerine su buharı ( buhar destilasyonu ) yönteminin kullanılmasını sağlıyoruz.

  Buhar distilasyonu; bitkilerin o güzel kokularını, doğasına hiç zarar vermeden bitkiden ayrıştırmak ve insan doğasıyla uyumlu kokular elde etmek için kullanılan yöntemdir. Buhar distilasyonu yönteminde uçucu yağları bitkiden ayırmak için yüksek basınç ve sıcaklıkta su buharı uygulanır. Bu basınç ve buharla birlikte uçucu bileşen olan koku, sürüklenerek bitkiden ayrılır. INCIA %100 Doğal Dudak Besleyicilerin kokuları işte bu özel yöntemle elde edilen doğal bitkisel kokulardır.

  E vitamini güçlü bir antioksidan vitamindir. Bu sayede bir savunma kalkanı oluşturur ve cilt hücrelerina zarar verebilecek her türlü toksine karşı koruma sağlayarak yaşlanmayı geciktirir. INCIA %100 Doğal Dudak Besleyici’nin içerisinde sadece doğal E vitamini bulunmaktadır. Böylece doğallığın getirdiği yüksek etki ile dudaklarınızı pürüzsüzleştirerek doğal görünümüne kavuşturur.

  Güzel Haber: Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

  INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek. Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz. INCIA'nın doğal ürünlerinin mucizevi etkisinin sırrı bu hassas ve mükemmeliyetci üretim sürecinde saklı.

  • Bergamot Limonlu %100 Doğal Dudak Besleyici'nin kapağını çevirerek açın.
  • Dudaklarınıza ürünü doğrudan uygulayın.
  • Gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanın.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.