sadsad x
asdasd

Doğal Bebek Yağı

Cilt bakımında kullanılacak ürünlerin tercihinde, ne kadar etkili olduklarının yanı sıra, bileşenleri ve bu bileşenlerin sağlığa olan etkileri de önem taşımaktadır. Söz konusu kolay tahriş olmaya müsait hassas bir cilde sahip olan bebekler olduğunda ise, bu tercih daha da önem kazanır.

Incia kataloğunda inceleyebileceğiniz, dermatolojik olarak test edilmiş olan, herhangi bir kimyasal içermeyen, bebeğinizin hassas cildi için ideal bakımı sunan doğal bebek yağı ürününü, bebeğinize sağlıklı ve etkili bir cilt bakımı yapmak için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Tamamen Doğal Bakım

Incia Baby Oil; sentetik yağ, paraben, silikon, parafin gibi hem cilde, hem de çevreye zararlı olabilecek maddeleri içermeyip, cildin florası ile %100 uyumlu tamamen doğal içerikten üretilmiştir, ve hipoalerjeniktir (alerji riski standart ürünler ile kıyaslandığında daha azdır). Bebeğinizin cildini içeriğinde yer alan badem yağı, jojoba yağı, susam yağı gibi bitkisel yağlar ile besleyen bu ürün;

  • Cilde esneklik kazandırır,
  • Bebeğinizi rahatlatır,
  • Cilt görünümünün onarımına yardımcı olur.

Bebeklerin yanı sıra yetişkinler tarafından da kullanılabilecek olan bitkisel bebek yağı ürünümüz, içeriği, etkileri ve kullanım önerileri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için, ürün sayfamıza göz atabilir, dilerseniz ürünü güvenli ödeme yöntemleri ile online olarak yalnızca birkaç tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.