sadsad x
asdasd
Doğal Pişik Önleyici Krem

Bebeklerde sık karşılaşılan bir cilt problemi olan pişik, genellikle bebeğin bez bölgesi çevresinde ortaya çıkar, ve deride kızarıklık, kabarma, döküntü olarak kendini gösterir. Yaz aylarında daha sık görülen pişik;  hijyen eksikliği, terleme, bakteri ve mantar enfeksiyonları gibi sebeplerle meydana gelebilir ve cildi tahriş edip kaşıntı, yanma hissi vererek bebek için oldukça rahatsız edici bir durum ortaya çıkarır.

Incia kataloğunda keşfedebileceğiniz doğal pişik önleyici krem, sentetik koruyucu barındırmayan, bebeğinizin hassas cildine dost formülüyle etkili ve sağlıklı bir pişik önleyici bakım sunar.


Bebeğinizin Bakımını Doğal Yollarla Yapın

Incia doğal pişik önleyici krem, içeriğinde yer alan kantaron yağı, susam yağı, aynısefa yağı gibi bitkisel yağlarla bebeğinizin narin cildini korur, ve pişik oluşumuna engel olur. Bebeğinizin cildinin florası ile uyumlu bir yapıya sahip olan bu ürün; sentetik yağ, silikon, paraben dahil herhangi bir sentetik koruyucu ve boya içermez.


Unutmayın ki pişiği önlemek, pişik oluştuğunda tedavi etmekten daha efektif bir çözümdür. Incia doğal pişik önleyici jeli kullanarak, siz de tahrişlerin ve pişik oluşumunun önüne geçebilir, bebeğinizin daima rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Ürünümüz, içeriği, etkileri ve kullanım önerileri gibi konularda detaylı bilgi almak için ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Diğer ürünlerimiz gibi, pişik önleyici jel krem de doğada %100 geri dönüşebilen gıda tipi ambalajda sizlere sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.