sadsad x
asdasd
popup.jpg (346 KB)

Bebekler İçin Doğal Jel Krem

Bebeklerin cildi yetişkinlere oranla çok daha narin olduğundan, onlar için kullanılacak cilt bakım ürünlerinin tercihinde de ekstra hassas davranmak gerekmektedir. Bitkisel içerikli bakım ürünlerini keşfedebileceğiniz online mağazamızda beğenilerinize sunduğumuz, kuru ciltli bebekler için özel olarak üretilmiş doğal jel krem, bebeklerin cildine uygun; hassas, doğal ve etkili bir cilt bakımını mümkün kılmaktadır.

Bebeğinizin Hassas Cildi İçin İdeal

Paraben, sentetik yağ, boya, silikon, parfüm gibi bileşenler içermeyen, tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla, Bioarge laboratuvarlarının patent korumalı buluşları ile üretilen Incia kuru ciltli bebekler için jel krem; bebeğinizin hassas cildi için ideal bir bakım sunmaktadır. Ürünün içeriğinde yer alan çuha çiçeği yağı, kantaron yağı, Shea yağı gibi bileşenler, bebeğinizin cildini sağlıklı bir şekilde besler ve korur. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ve bebeğinizin cildinde tahrişe neden olmayan ürün, cildin yağ ve nem dengesine zarar vermez, cilt yüzeyini güçlendirir.

Doğada %100 geri dönüşebilen gıda tipi ambalajlar ile sizlere sunulan, bebeğinizin cildinin florası ile uyumlu doğal bebek cilt bakım kremini, içeriğini, özelliklerini ve kullanım önerilerini detaylıca incelemek için, ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.