sadsad x
asdasd
Tükendi

AROMATERRA Huzurlu Bebek - COLICAID ™

10 ml

INCIA Bioarge Laboratuvarları’nda tamamen saf ve doğal uçucu yağlar kullanılarak geliştirilmiş olan bu formül, bebeğinizin gazını gidermede size yardımcı olmak için geliştirildi. INCIA Aromaterapi  Huzurlu Bebek formülünde bulunan misk adaçayı yağı sayesinde bebeklerde gaz sancısının giderilmesine yardımcı olur. Bebeğinizin huzurlu bir uykuya dalmasını sağlar. Jojoba yağı yumuşak emilimi ile bebeğinizin cildini pürüzsüzleştirerek ipeksi bir ışıltı verir.

INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA Huzurlu Bebek’i incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

Misk adaçayı yağı ile bebeğinizin gaz sancılarının giderilmesinde yardımcı olur.

Jojoba yağı ile bebeğinizin cildinin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Cildin florasıyla uyumludur.

İçeriğindeki doğal uçucu yağlar sayesinde size fiziksel ve mental rahatlama sağlar.
Kampanya
59,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • MİSK ADAÇAYI YAĞI,
 • JOJOBA YAĞI,
 • DOĞAL E VİTAMİNİ ,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; : Sentetik Yağ, Silikon, Paraben, Parafin ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • İçeriğindeki doğal uçucu yağlar sayesinde size fiziksel ve mental rahatlama sağlar.

  Aromatik yağlarla iyileştirmeye yönelik çalışmalar insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar tarihin her döneminde ve her coğrafyada güzel kokulu maddelerden faydalanmışlardır. Özellikle bu kokuların insanlarda yarattığı manevi ve estetik iyileştirme etkilerine sıklıkla başvurulmuştur. Bugünde geçerliliğini koruyan ve gittikçe popülerlik kazanan bu alan, günümüzde fitoterapi ve aromaterapi başlıkları altında birçok bilimsel araştırmanın konusu olmuştur. Bu araştırmalarla bir yandan nesilden nesile aktarılarak bugüne ulaşan geleneksel bilgi anlaşılmaya başlanmış, bir yandan da sahip olduğumuz doğal hazinelerin yeni kullanım alanları ortaya çıkarılmıştır. Aromaterapi uygulamalarında bitkilerden elde edilen öz yağlar (sabit ve uçucu) ve sular; kişinin fiziksel ve mental sağlığını iyileştirmeye yönelik kullanılmaktadır.

  Misk adaçayı yağı ile bebeğinizin gaz sancılarının giderilmesinde yardımcı olur.

  Misk adaçayı yağı kuvvetlendirici, canlandırıcı ve rahatlatıcıdır. Bebeğinizin uzun süren gaz sancılarında, gaz söktürücü etkisi ile size yardımcı olur. Ona huzurlu bir uyku sunar. Uçucu yağı Gaz söktürücü, midevi, ter kesici idrar arttırıcı, sindirim, solunumsal şikayetler, adet sorunları, sinir gerginliği ve depresyon tedavisinde kullanılırlar.

  Jojoba yağı ile bebeğinizin cildinin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

  INCIA Portakallı %100 İçeriğindeki zengin doymamış yağ asitleri sayesinde cildi nemlendirirken pürüzsüzleştirir. Jojoba yağnın, cilt hasarlarına karşı koruyucu etkisi vardır. Cildi nemlendiren yumuşatan ve temizleyen bir yağdır. Cilde nemini geri kazandırdığı için esneklik sağlayan etkisi vardır.


  Ürün Özellikleri
  İçerdiği Bitkiler ve Yağlar
  :
  E Vitamini,Jajoba Yağı,Misk Adaçayı Yağı
  • Günde 2 kez INCIA Aromaterra COLICAID'i bebeğinizin topuklarına ve karın bölgesine uygulayıp, dairesel hareketlerle masaj yapın.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.