sadsad x
asdasd
Yeni Ürün

AROMATERRA Hayata Odaklan

10 ml

Gününüzün kontrolünü elinize almak için INCIA Bioarge laboratuvarlarında tamamen saf ve doğal uçucu yağlar kullanılarak geliştirilmiş olan bu özel formül; sınav, proje ve yoğun iş temposuna rağmen etkili bir şekilde hayata odaklanmanızda bir numaralı yardımcınız olacak. Bu mucizevi karışımın aromatik kokusu size kendinizi iyi hissettirecek. INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA HAYATA ODAKLAN’I  incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

Hayata odaklanmanızda bir numaralı yardımcınızdır.

Biberiye, fesleğen ve okaliptüs ile günün kontrolü elinizde olmasını sağlar.

Cildin florasıyla uyumludur.

İçeriğindeki doğal uçucu yağlar sayesinde size fiziksel ve mental rahatlama sağlar.
Kampanya
89,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Biberiye,
 • Fesleğen,
 • Nane,
 • Okaliptus,

Gluten Yok! Paraben Yok!  Parafin Yok! Parfüm Yok!

 

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; : Sentetik Yağ, Silikon, Paraben, Parafin ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen cam ambalajlar kullanılmıştır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • İçeriğindeki doğal uçucu yağlar sayesinde size fiziksel ve mental rahatlama sağlar.

  Aromatik yağlarla iyileştirmeye yönelik çalışmalar insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar tarihin her döneminde ve her coğrafyada güzel kokulu maddelerden faydalanmışlardır. Özellikle bu kokuların insanlarda yarattığı manevi ve estetik iyileştirme etkilerine sıklıkla başvurulmuştur. Bugünde geçerliliğini koruyan ve gittikçe popülerlik kazanan bu alan, günümüzde fitoterapi ve aromaterapi başlıkları altında birçok bilimsel araştırmanın konusu olmuştur. Bu araştırmalarla bir yandan nesilden nesile aktarılarak bugüne ulaşan geleneksel bilgi anlaşılmaya başlanmış, bir yandan da sahip olduğumuz doğal hazinelerin yeni kullanım alanları ortaya çıkarılmıştır. Aromaterapi uygulamalarında bitkilerden elde edilen öz yağlar (sabit ve uçucu) ve sular; kişinin fiziksel ve mental sağlığını iyileştirmeye yönelik kullanılmaktadır.

  Sınav, proje ve yoğun iş temposundan kaynaklanan kaygılarınızı gidermede etkilidir.

  Gününüzün kontrolünü elinize almak için INCIA Bioarge laboratuvarlarında tamamen saf ve doğal uçucu yağlar kullanılarak geliştirilmiş olan bu özel formül; sınav, proje ve yoğun iş temposuna rağmen etkili bir şekilde hayata odaklanmanızda bir numaralı yardımcınız olacak. Bu mucizevi karışımın aromatik kokusu size kendinizi iyi hissettirecek.

  Biberiye, fesleğen ve okaliptüs ile dikkat dağınıklığı için destekleyicidir.

  İçerdiği bileşenler ile konsantrasyonun geliştirmesine yardımcı olmasının yanı sıra odaklanmayı arttırıcı etki gösterir.

  Ürün Özellikleri
  İçerdiği Bitkiler ve Yağlar
  :
  Biberiye,Fesleğen Yağı,Nane Yağı,Okaliptus Yağı
 • İhtiyaç duyduğunuz her an INCIA AROMATERRA CONCENTRATION’ı avuç içinize veya bileğinize uygulayarak koklayın. Özel aromatik yağların etkisiyle hayata odaklanın.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.