sadsad x
asdasd

Arındırıcı Zeytinyağlı Sıvı Sabun 250ml + Zeytinyağlı Sıvı Sabun 250ml

INCIA ürünleri sizin için ve sevdiklerinizin sağlığı için üretildi.
Sevdikleriniz için bir iyilik yapın ve INCIA zeytinyağlı doğal sıvı sabunu incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve patent korumalı buluşlarımızla üretilen INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun ellerinizi, cildinizin doğal florasına zarar vermeden temizler. İçeriğindeki doğal bileşenlerle cildinizin nemlenmesini, daha parlak görünmesini sağlar. Aspir çiçeği yağının yoğun nemlendirme etkisi ile cildin ihtiyacı olan bakımı sağlar.
Aspir çiçeği yağı ve zengin doğal içeriğiyle kuru, hassas ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlar. (Nasıl?)

Temizlerken nemlendirir, cildinizin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. (Nasıl?)

Kuru ve donuk cildin canlılık kazanarak ışıl ışıl görünmesine yardım eder.(Nasıl?)

Cildinizin florasına uyumludur.(Bu Ne Demek?)

Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki doğal esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)

Kampanya
40,00 TL
KARGO DAHİL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ÖZENLİ PAKETLEME
İPTAL/İADE İMKANI

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

 • Saf Zeytinyağı,
 • Hindistan Cevizi Yağı,
 • Sirke,
 • Hint Yağı,
 • Gliserin,
 • Aspir Yağ,
 • Aynı Sefa Yağı,
 • Buğday Yağı,
 • Fesleğen Yağı,
 • Lavandin Yağı,
Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

IINCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; mineral yağ, silikon, paraben, sentetik koruyucular, petrol kimyasalları, kimyasal köpürtücüler,boyalar, sentetik kokular içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

 • Ürün Özellikleri
 • SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ
 • Yorumlar (0)
 • Kullanım Şekli
 • INCIA NEREDE?
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Aspir çiçeği yağı ve zengin doğal içeriğiyle kuru,hassas ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlar

  İçeriğindeki doğal yağlar ( Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Hint Yağı) cilt için faydalı olan tüm vitamin ve mineralleri yüksek oranlarda içermektedir. Ayrıca kullanılan yağların yumuşatıcı, nemlendirici, dezenfekte edici etkilere sahip olması kuru ve hassas ciltler için gerekli olan özenli bakımı sağlamaktadır. Aspir Yağı’nın yüksek doymamış yağ asitleri ve vitaminlerce zengin olması ciltte kurumayı ve soyulmayı önler. Linoleik asit sayesinde cildin ihtiyacı olan nem dengesini kazandırır. B vitaminleri ve aminoasitlerce zengin makademya, buğday ve aynısefa yağları cildin beslenmesini sağlayarak onarımına destek olur.

  Temizlerken nemlendirir, cildinizin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar

  INCIA Doğal Sıvı Sabunlarda kullanılan, Super-Fat teknolojisi cildinizin yağ dengesini koruyarak cilt tabakasını korur. Bu özel teknoloji sayesinde doğal gliserin sabun içinde tutulur ve elleri aktif bir şekilde nemlendirir, yıkama sonrasında cildin daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

  Ayrıca INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun’da bulunan lavanta, fesleğen ve sirke canlılığa ve parlaklığa olumlu yönde etki eder.

  Cildinizin florasına uyumludur

  Bazı sıvı sabunlarda köpürme ajanı olarak SLES,SLS gibi maddeler ve raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılır. Bu maddelerin bir kısmı durulanmasına rağmen cilt katmanında kalır ve cildin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getirir.

  INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun’da Super-Fat teknolojisi kullanılmaktadır. Super-Fat teknolojisi sayesinde bitmiş üründe cildi tahriş eden serbest kostik bulunmaz ve doğal bitkisel yağlar maksimum düzeyde tutularak cildin sebum tabakası korunur. Doğal gliserinin sabun içinde tutulması yıkama sonrasında cildin daha nemli, parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun’umuzun cilt katmanına zarar vermediğini ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik. Ayrıca içeriğindeki makedemya, aynısefa, buğday, hint yağları ve gliserin gibi diğer doğal bileşenler ile de nemlendirme etkisini olumlu yönde arttırmaktayız.

  Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

  INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabunu hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

 • (Okuma süresi 4 dakika)

  Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Sıvı Sabun Bilgileri İçin Tıklayınız.

  Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun Bilgileri İçin Tıklayınız.

  Bazı sıvı el sabunlarında (doğal ya da zeytinyağlı gibi ifadeler kullanılsa bile) köpürme kapasitesi çok yüksek olan SLES, SLS vb.gibi kimyasal köpürtücüler kullanılıyor. Ancak köpürme kapasitesi ile temizleme özelliği doğru orantılı değildir. Hatta tahriş edici özelliği olan bu sentetik köpürtücülerin düşük miktarlarda kullanılması bile insan sağlığına olumsuz etkiler yaratabilmektedir.

  Doğal el sabunlarında sentetik köpürtücü ajanların (SLES, SLS vb.) oluşturmuş oldukları köpürme kapasiteleri yakalanamaz. Zaten temizleme işlemini oluşan köpük değil, ürünün içinde bulunan doğal bitkisel yağlar ve diğer doğal bileşenler gerçekleştirmektedir.

  Kirin ve yağın istenen bölgeden sökülüp atılması sabunların en büyük temizleme etkisidir. Sabun içerisinde bulunan uzun zincirli hidrokarbon kısmı küçük damlacıklar halinde kirleri içine hapseder. Sabun moleküllerinin diğer ucundaki kutuplaşmış uçlar ise kirlerin miseller halinde suya geçmesini sağlar. Durulama esnasında kirleri barındıran küçük damlacıklar temizlenecek yüzeyden uzaklaştırılarak istenilen bölge temizlenir. Ayrıca sabunun içerisinde bulunan doğal lavandin,hint yağları ve sirke cildin kirlerden arındırılmasına yardımcı olur.

  Aslında evde de doğal sabun yapabilirsiniz, peki bizim farkımız nedir? 
INCIA sabunlarının tamamında patent korumalı Super-Fat teknolojisi kullanmaktadır. Bu proses geleneksel doğal sabun üretimine benzemekle birlikte, kullanılan tüm hammaddelerin güvenilirliği analiz edilerek prosese dahil edilmesi önceliktir. Sabunların optimum pH dengesi yakalanarak yağ miktarı ve kostik oranı optimize edilir, kıvamı sadece sabun:su oranı ile sağlanır, doğal gliserin içerikte bırakılır ve son üründe serbest kostik içermemesi sağlanır..

  Evde sabun üretirken yukarıda bahsettiğimiz standartları sağlamak ve hammadde analizlerini gerçekleştirmek mümkün olmadığı için üretilen sabun doğal içerikli olmasına rağmen formülün doğru şekilde optimize edilmesi teknik olarak çok zor hatta mümkün değildir.

  INCIA doğal sıvı sabunlarını; evde kendi gözlerinizle görerek ürettiğiniz sabunlar kadar doğal içerikte ve aynı zamanda bilim insanları tarafından formülize edilerek doğru oranların uzun çalışmalarla sağlanabildiği, koruyucu ve sentetik katkı maddesi kullanılmayan patent korumalı yüksek teknoloji ile üreterek, herkesin kolay ulaşabilmesini ve gönül rahatlığıyla kullanabilmesini hedefledik.

  IKostik, sabunun ham maddesidir. Kostik olmadan sabun yapılamaz. Sabun yapımında kullanılan kostik, sabunda kalan miktarına göre kısa veya uzun vadede cildi tahriş ederek zarar verir. INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun’nda kullandığımız patent korumalı Super Fat teknolojisi ile yağ miktarını arttırarak kostik oranını optimize ettik ve nihai sıvı sabunumuzda serbest halde dolaşan kostik varlığının önüne geçmeyi başardık.

  • Elinizi ıslatın.
  • Uygun bir miktar (1-2 Pompa) INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabundan avucunuza alın.
  • Avucunuzu ovuşturarak 20-25 saniye köpürtün.
  • Bol su ile nazikçe durulayın.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
 • KOŞUYOLU SALİH OMURTAK SK. NO:101 34718 KADIKÖY İSTANBUL, TURKEY
  T. +90 533 484 87 67
  M. [email protected]
INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

DOĞAL DUDAK BESLEYİCİ NE DEMEK? Gerçek Doğal Dudak Besleyici Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bileşenler ve bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş dudak besleyicidir.

Kullananlar ne diyor ?

Bu ürüne yorum yazılmamıştır, ilk yorumu sen yaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.